• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Utracone pliki po formacie - program do odzyskiwania

Object Storage Arubacloud
0 głosów
686 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
Witam, utraciłem bardzo ważne pliki w wyniku formatu, użyłem programu Recover My Files ,który znalazł mnóstwo plików jpg, avi itp ale zupełnie nie znalazł ani jednego pliku mp4 a właśnie szukam jednego nagrania mp4. Czy ktoś zna jakiś dobry program, który by jednak odnalazł owe mp4? Jest to dla mnie b. ważne.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 24 stycznia 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
wybrane 25 stycznia 2017 przez VirtualMember
 
Najlepsza
Ja zazwyczaj korzystam z programu recuva: https://www.piriform.com/recuva Najlepiej zapisywać odzyskane dane na zewnętrznym dysku, żeby nie nadpisywać.
komentarz 25 stycznia 2017 przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
Jesteś wielki! Kilkanaście programów testowałem, tylko ten wykrył bardzo ważne dla mnie nagrania, chwała Tobie za to!
0 głosów
odpowiedź 24 stycznia 2017 przez Czarcik Użytkownik (780 p.)
StrongRecovery był całkiem dobry o ile pamiętam, ale musisz wiedzieć, że nie ma 100% pewności że odzyskasz ten plik. Po pierwsze mógł już zostać nadpisany, po drugie darmowe programy działają "tak sobie". Oczywiście nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli bardzo Ci zależy to możesz oddać do profesjonalnego serwisu, ale to sporo kosztuje.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 306 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 137 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 152 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,537 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...