• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Obrazek nie możliwy do odczytania.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
172 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2017 w Grafika i multimedia przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Witam,

Mam dwa zdjęcia jednak w niezadowalającej mnie jakości. Czy da się z nimi coś zrobić aby test był możliwy do odczytania? Jeżeli tak to w jaki sposób ? Interesują mnie tylko darmowe sposoby gdyż nie jestem grafikiem oraz nie jestem w posiadaniu żadnego programu typu photoshop.

Link do zdjęć, o których mowa: https://www.dropbox.com/sh/mnny66qszdiiwp9/AABQkSTYc6G3IGIfiYQ-iVWia

Z góry dziękuje za pomoc ;)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)

Za dużo seriali kryminalnych smiley. Nie da się tego zrobić.

komentarz 23 stycznia 2017 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Oj bez przesady z tymi serialami, ale widziałem zdjęcie modelki z trzema rękami. Skoro można dorobić trzecią rękę to myślałem że da się jakoś poprawić czytelność tego zdjęcia ;)

Dzięki za odpowiedź ;)
komentarz 23 stycznia 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
Na drugim zdjęciu da się jeszcze coś odczytać i domyślić co jest tam napisane, ale na pierwszym nie da rady.
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

Możesz poszukać plików zrzutu tych BSOD. Nie jestem jakimś magikiem od Windows, ale powinien ten błąd być zapisany na dysku. No i przyda się go odczytać.

komentarz 24 stycznia 2017 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Udało mi się znaleźć dumpa. Tylko czym go otworzyć ;D Jeżeli chcesz mogę podać link do pliku.

Wiem że to już inne pytanie i to na pewno nie z grafiki, ale mam nadzieje że się nie obrazicie ;)
komentarz 24 stycznia 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2017 przez Pac Plus Mądrala (5,560 p.)
Takie zabiegi przeprowadza się przez logiczną dedukcję i współprace z dobrymi grafikami. Grafika nie powstaje przez klikanie przycisków, uwież mi, sam jestem grafikiem.

Możesz jednak srubować neatvideo do stopniowego wyostrzenia i odszumiania obrazu: ni.neatvideo.com. Jeśli oczekujesz lepszego efektu, jestem otwarty na zlecenia :P.

Ale łatwiej chyba będzie poszukać w rejestrze?
komentarz 24 stycznia 2017 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Ja niestety nie miałem nigdy większej styczności z grafiką dlatego jestem bogatszy o wiedzę :) Dziękuje.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 101 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 516 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2022 w Grafika i multimedia przez lalanablanalala Bywalec (2,090 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 162 wizyt
pytanie zadane 19 września 2018 w Grafika i multimedia przez Marcin Ficek Obywatel (1,090 p.)

92,452 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,074 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...