• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca inżynierska - temat projekt aplikacji

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,748 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Roman Zach Nowicjusz (150 p.)
Witam mam takie pytanko.

Temat mojej pracy inżynierskiej zaczyna się od: Projekt aplikacji służącej do...

Jeżeli jest to projekt czy jest niezbędna fizycznie napisana aplikacja? ( Mam napisaną w połowie ).

Jeżeli to jest projekt to w jaki sposób to opisać konkretnie projekt aplikacji - wypisać funkcjonalność, dlaczego taka funkcja a nie inna - wklejać kod funkcji? ( Niektóre są bardzo długie )?

Może ktoś miał podobny temat pracy i podzieli się przemyśleniami.

Jest to projekt na system android.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2017 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
wybrane 23 stycznia 2017 przez Roman Zach
 
Najlepsza
Z samego faktu iż jest to praca inżynierska wynika że musisz wykonać projekt fizycznie. Przynajmniej u mnie tak było.

Czyli robisz opis projektu, zalety, wady, porównanie do rozwiązań już istniejących.

W przypadku pracy dyplomowej wykonujesz badania. Na przykład do wcześniejszej pracy inżynierskiej.
komentarz 23 stycznia 2017 przez Roman Zach Nowicjusz (150 p.)
Mam "rozdział" Konstrukcja Aplikacji to powrzucać tam screeny aplikacji każdej funkcji czyli np udostępnianie lokalizacji i i co dalej? Czytalem aby nie umieszczac kodu bo nie od tego jest praca i trzeba to opisac.
Ale skoro tą funkcję opisuję w projekcie aplikacji to w konstrukcji/implementacji jak to można opisać.
komentarz 23 stycznia 2017 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
Z mojego doświadczenia to Ci powiem że faktycznie nie wklejasz całego kodu. Skup się na bardziej ciekawszych lub kluczowych punktach twojej aplikacji/projektu i je opisz wstawiając oczywiście mały fragment kodu. A jeszcze by fajnie było gdybyś zrobił np. obliczenia wydajnościowe tego kawałka kodu.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 252 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 491 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 251 wizyt
pytanie zadane 21 września 2022 w Inne języki przez Robert4133 Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...