• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dziwny problem ze skrótami klawiszowymi

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
3,981 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Devis Nowicjusz (160 p.)
Witam, piszę z dosyć dziwnym i być może banalnym problemem ale nigdy się z tym nie spotkałem ani także nie byłem w stanie znaleźć odpowiedzi w internecie. Problem wygląda tak, Nie działają skróty klawiszowe dwu znakowe typu ctrl+; ctrl+v; ctrl+t (ctrl+alt+del działa a w miejsce ctrl+a i ctrl+c wskakują znaki ą i ć(przy alt wszystko działa normalnie, nicz nie jest odwrócone))
Tak jak już napisałem być może jest to banalny problem ale poległem w rozwiązaniu go i proszę forumowiczów o pomoc!
Pozdrawiam Devis
komentarz 23 stycznia 2017 przez maciek061 Gaduła (4,490 p.)
uruchamiałeś ponownie komputer?
komentarz 23 stycznia 2017 przez Devis Nowicjusz (160 p.)
Tak, nie poskutkowało w żaden sposób, zapomniałem zaznaczyć że w opcjach zarówno klawiatury jak i wprowadzania żadna opcja się nie wyróżnia, wszystko wygląda jak powinno.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 stycznia 2017 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
Sprawdzałeś ustawienia klawiatury ? Jaki masz system operacyjny ?
komentarz 24 stycznia 2017 przez Devis Nowicjusz (160 p.)
Win10 i jak juz napisalem wyzej, zadna opcja sie nie wyróżnia i wszystko wygląda normlanie
komentarz 24 stycznia 2017 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
próbowałeś może podłączyć inną klawiaturę i zobaczyć na niej czy skróty działają ?
komentarz 24 stycznia 2017 przez Devis Nowicjusz (160 p.)
Fakt, jak jakąś znajdę to spróbuje i dam znać.
komentarz 24 stycznia 2017 przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
Okay, bo gdy na niej będzie wszystko OK, to znaczy, że Twoja aktualna klawiatura jest wadliwa
0 głosów
odpowiedź 24 stycznia 2017 przez 123skiper Bywalec (2,170 p.)

Spróbuj kliknąć na ikonkę języka (prawy dolny róg) następnie wybierz Polski Programistyczny (Możesz to zrobić szybko wciskając ctrl+shift lub alt+spacja)

0 głosów
odpowiedź 24 stycznia 2017 przez Devis Nowicjusz (160 p.)
Wróciłem do domu, odpaliłem komputer i magicznie skróty same zaczęły działać, dziękuje za chęć pomocy a temat zamykam :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 146 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,010 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Krst0 Obywatel (1,340 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 447 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2019 w Sprzęt komputerowy przez Szminkowata Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...