• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Studia Informatyczne Kraków

Aruba Cloud PRO i VPS, Openstack, VMWare, MS Hyper-V
0 głosów
630 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Oskar10 Nowicjusz (120 p.)
Witam. Chciałbym się zapytać o studia w kierunku informatycznym. Jestem z Krakowa więc jeśli byłby ktoś z tego miasta to mógłby podpowiedzieć bardziej szczegółowo, ale tak to pytam ogólnie. Maturę myślę że napiszę dobrze, celuje około 90% z rozszerzenia. Zastanawiałem się czy wybrać bardziej prestiżową uczelnie (AGH) i jeden z lepszych wydziałów, co wiąże się z tym, że nie będę miał zbyt wiele czasu na samodzielną naukę w domu? Czy wybrać np. Politechnikę lub jakąś słabszą uczelnie i poświecić więcej czasu na naukę w domu?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 22 stycznia 2017 przez Porcupine Nałogowiec (31,600 p.)

Już było w sumie masę takich pytań na forum (tak, nawet dokładnie dla Krakowa).
Ale jeżeli miałbyś jakieś bardziej konkretne pytanie co do samych studiów na AGHu (Informatyka IET), to mogę spróbować odpowiedzieć, bo jestem właśnie na drugim roku.

Co do pierwszego pytania - jak z czasem na samodzielną naukę, to moim zdaniem nie żadnych problemów. Po za tygodniem, no, max dwoma, przed daną sesją, kiedy "nagle" trzeba oddać 6 projektów i poczytać trochę prezentacji, czasu jest na prawdę dużo :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 575 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 357 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 345 wizyt

89,728 zapytań

138,332 odpowiedzi

309,340 komentarzy

59,649 pasjonatów

Advent of Code 2022

Top 15 użytkowników

1. 429p. - Argeento
  2. 427p. - nidomika
  3. 396p. - Mikbac
  4. 392p. - ssynowiec
  5. 390p. - Łukasz Eckert
  6. 387p. - TheLukaszNs
  7. 386p. - rucin93
  8. 382p. - Michal Drewniak
  9. 382p. - Marcin Harasimowicz
  10. 378p. - JMazurkiewicz
  11. 373p. - tokox
  12. 367p. - Jarosław Roszyk
  13. 362p. - adrian17
  14. 359p. - overcq
  15. 350p. - Mawrok
Szczegóły i pełne wyniki

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...