• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak wifi u wszystkich uzytkownikow donowego wifi kiedy jefno urzadzenie sie laczy

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
280 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2017 w Urządzenia mobilne przez niezalogowany
edycja 19 czerwca 2020
W czym  problem?
W skrocie:
Wrocilam do domu po dlugiej przerwie. Moj telefon polaczyl sie z domowym wifi jak zawsze. Po paru dniach nagle wifi przestalo dzialac. Doszlisny malymi krokami do wnioskow, ze kiedy moj telefon laczy sie z siecia domowa nikt nie ma wifi. Wystarczy, ze ja sie odlacze, a wifi dziala. Kupilam nowy telefon (tak sie zlozylo). Wczoraj dzialal, a dzisiaj ten sam problem co na starym telefonie z taka roznica, ze stary telefon dziala teraz idealnie na wifi, a nowy nie. Przeinstalowalismy ruter i nie bylo problemu zaledwie przez 1h
1
komentarz 22 stycznia 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Edytuj temat i treść. Popraw wszystkie błędy bo jest ich sporo. W Polsce używamy polskich znaków.
komentarz 22 stycznia 2017 przez niezalogowany
edycja 19 czerwca 2020
Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu z urzadzeniem, a ty (po twojej odpowiedzi widze, ze zdazylismy przejsc na "TY") wyskakujesz z bledami? "Halo! Policja?! Prosze przyjechac na forum 'pasja informatyki'!".
Dla TWOJEJ informacji, nie mam mozliwosci uzywania polskich znakow.
Zmien forum na "pasja-polonistyka"...
3
komentarz 22 stycznia 2017 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Skoro ty nie szanujesz nas i piszesz byle jak to nie licz że my będziemy szanować ciebie.

Czy tak trudno poprawić błędy w temacie:  "donowego" "jefno"? W internecie panuje zasada że nie ma pań i panów i wszyscy są sobie równi. Radzę zaznajomić się z netykietą. A polskie znaki zawsze można doinstalować to chyba nie jest żaden problem.
1
komentarz 22 stycznia 2017 przez marko Nałogowiec (29,170 p.)
Przenieś się na inne forum i pyskuj proponuję "łonet"
komentarz 22 stycznia 2017 przez niezalogowany
edycja 19 czerwca 2020
Post dodalam z telefonu.
Nie potrafie edytowac tematu, a potrzebowalam szybkiej pomocy....Naskoczyles na mnie  jakbym przyszla was tutaj obrazac.
Nie mam dostepu do niczego poza jednym komputerem, ktory nie nalezy do mnie. Nie jestem az tak niewychowana zeby instalowac co mi sie podoba na cudzym sprzecie. Zrobilam dwie literowki i wybuchl skandal... Nie potrafisz/nie potraficie rozwiazac tego problemu to nie. Wspolczuje stosunku do ludzi tutaj i w zyciu codziennym.
komentarz 22 stycznia 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Proszę zauważyć, że kolega skorzystał z możliwości skomentowania pytania, a nie odpowiedzi. Poprawność językowa jest wbrew pozorom bardzo istotna, ułatwia czytanie i zrozumienie przekazywanych treści.

Nie wiem jaki masz telefon, ale nie wierzę, żeby nie posiadał polskiej klawiatury.

Pozdrowienia z telefonu :)

Aha, jeszcze jedno. Opcja komentowania pytań służy właśnie do zgłaszania tego typu zastrzeżeń, a niekoniecznie do pomocy. Proszę więc nie mieć pretensji do nikogo, a poświęcić tę minutkę lub dwie na poprawę pytania.

Prosty poradnik korzystania z forum, w tym edycji postów, znajduje się w naszym FAQ - proszę się z tym zapoznać.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 stycznia 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)
W ustawieniach spróbuj włączyć tryb b lub g WiFi
komentarz 22 stycznia 2017 przez niezalogowany
Jestem absolutnie zielona w tych tematach. Jak to zrobic?
komentarz 22 stycznia 2017 przez niezalogowany
Zrobilam rozeznanie i sprobowalam tego rozwiazania. Niestety nie pomoglo.
komentarz 22 stycznia 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)
Jaki router? Proponuje zestawić TeamViewer bo tak będzie ciężko coś ustalić...

Komputer powinien być podłączony kablowo do routera
komentarz 22 stycznia 2017 przez niezalogowany
Dzieki za Twoj czas i odpowiedzi.
(Ruter HUAWEI HG658c)
Nigdy wczesniej nie mialam problemow z uzytkowaniem telefonu w sieci domowej (3 lata posiadalam ten sam telefon). Problem pojawil sie po miesiacu nieobecnosci w domu. Udalo mi sie go rozwiazac wielokrotnym restartowaniem rutera. Wczoraj zmienilam telefon z powodu konca umowy. Przed powrotem do domu mialam okazje polaczyc sie z inna siecia wifi. Nie zauwazylam zadnych utrudnien.
Sytuacja jest o tyle dziwna, ze kiedy probuje polaczyc sie z domowym wifi wszystkie urzadzenia w sieci traca dostep do Internetu...
Musze tez przyznac, ze mamy duze problemy z ruterem, poniewaz bardzo czesto zanika lacze. Czy jest mozliwosc, ze problem tkwi wlasnie w ruterze?
komentarz 22 stycznia 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)
Ciężko tak odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie bez zajrzenia do konfiguracji
,a powodów może być wiele:

- brak zasięgu WiFi lub zle skonfigurowan

- nie włączony DHCP lub żle skonfigurowany

- konflikty IP

- niektóre routery mają możliwość blokowania większej ilości połączonych komputerów

- jeżeli jedno urządzenie (WiFi)  pracuje w danym trybie to blokuje inne

- uszkodzony router

itd.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 129 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2019 w Urządzenia mobilne przez xTMx3 Obywatel (1,560 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 62 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Michal1995 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 166 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...