• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

wysyłanie emaila 2 dni przed (data podana w emailu) i 2 do po

Object Storage Arubacloud
0 głosów
138 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2015 w PHP przez Wojtek Szymocha Nowicjusz (120 p.)
Witam serdecznie mam mały problem otóż jestem na praktykach zagranicznych i zostałem przydzielony do zrobienia zadania ktore troszke przewyższa moje możliwości Musze napisać program ktory pobiera dane z emaila (gmail) date przyjazdu oraz date wyjazdu danego -> 2 dni przed przyjazdem wysyła emila do osoby ktora zrobiła rezerwacje oraz 2 dni po odjezdzie z hotelu zrobiłem w php wysyłanie emaila oraz odbieranie poczty (tylko tutułow) ale co dalej.

email do ktorej trzeba to wysłać takze jest na gmailu
Prosze o pomoc jak najszybciej mam jescze tydzien. :) Bardzo prosze o pomoc :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 21 maja 2015 przez Comandeer Guru (600,810 p.)
Jeśli ma automatycznie wysyłać takie rzeczy w ustalonym czasie to prawdopodobnie trza sobie ten czas ładnie zapisać w bazie i odpalać z automatu skrypt PHP, który będzie przeglądał daty w bazie szukając odpowiednich przedziałów. Slowo-klucz: cron
komentarz 21 maja 2015 przez Wojtek Szymocha Nowicjusz (120 p.)
Dziekuje za odpowiedz i ma automatycznie wysyłać. Chyba jestem zbyt zielony aby tak zrobic :/ potrzebuje ogarnac baze z wszystkimi danymi z emaila. Z gmaila ma takze wybierac okreslony email np hotelcostam i pobierac z niego dane. skonczyły mi sie pomysły jak moge to zrobic. Jestem uczniem technikum i moje umiejetnosci sa słabe.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 275 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2021 w PHP przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 98 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2018 w PHP przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 393 wizyt
pytanie zadane 18 października 2021 w Sieci komputerowe, internet przez eoske Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...