• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co sądzicie o komputerach Apple ??

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
547 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2015 w Offtop przez Spider Początkujący (480 p.)
Tak jak w temacie !!! Ktoś może korzysta/poleci albo ma złe wspomnienia

7 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 20 maja 2015 przez Robert Saternus Stary wyjadacz (12,180 p.)
Myślę, że warto zobaczyć jeśli chodzi o ten temat:

https://www.youtube.com/watch?v=udgpBMz9JqQ
komentarz 20 maja 2015 przez niezalogowany
Mało technicznie, ale senswnie przydało by się zauważyć że to świętna platforma i jak i sprzęt ale do pracy, photoshop, premiere, etc
komentarz 21 maja 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Heh, też zerkam na ten kanał. ;)
+1 głos
odpowiedź 20 maja 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Ja kozystam z macków w szkole. Według mnie windowsowe laptopy i PCety są wygodniejszew
komentarz 20 maja 2015 przez Spider Początkujący (480 p.)
a z jakich komputerów dokładnie korzystasz ??
komentarz 20 maja 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
A linuxowe jeszcze wygodniejsze xD
komentarz 20 maja 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
@krecik Szczególnie te bez środowiska graficznego. :E
komentarz 21 maja 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
U mnie w technikum mieliśmy stare macki, to była masakra pomimo tego, że były formatowane i "jakoś" odświeżane.
komentarz 21 maja 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)

umnie w szkole sa takie jak ten po prawej

 

+1 głos
odpowiedź 20 maja 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Moim zdaniem, patrząc tylko na komputer są bardzo fajne. Że tak powiem, jak garnitur szyty na miarę, jako że mają predefiniowaną konfigurację sprzętową są bardzo.... jakby to.... stabilne? Raczej nie zdażają się sytuacje wymagające poważnej interwencji ( w przeciwieństwie do Wind i Linuksów). Problemem jest cena urządzenia i jego serwisowania. Ja swojego blaszaka naprawiam w domciu, a złożyłem z używanych cześci. Podsumowując-grosze. Z Macami tak nie zrobisz. Duża częśc ich wartości odnosi się do logo nadgryzionego jabłuszka.
komentarz 21 maja 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Dokładnie tak, pc o tej samej konfiguracji sprzętowej jest wiele tańszy. Jeśli Twój budżet jest ograniczony a zależy ci na jak najlepszym sprzętowo komputerze, pecet jest lepszym wyborem.
komentarz 21 maja 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
No i pc można skonfigurować pod siebie. Gracz ma wylane na kartę dźwiękową czy sieciową, producent muzyki na grafikę a pożeracz (o)neta na procesor. Mac jest uniwersalny.
0 głosów
odpowiedź 21 maja 2015 przez niezalogowany
Ja osobiście używam Windowsa (jak prawie każdy), Linuxa zamierzam mieć kiedyś ja drugim laptopie, tylko do programowania a Windę do gier ;) , a Maca miałem w podstawówce, ogólnie to mi się nie podoba, przywykłem już do Windowsa ;)
0 głosów
odpowiedź 22 maja 2015 przez RemigiuszWaleska Obywatel (1,170 p.)
Ujmę to w siedmiu słowach: "Cena nie adekwatna do jakości, koniec kropka :)".

Jest wiele świetnych firm tworzących pc-ety jak DELL, czy lapki MSI.

Owszem komputery appla nie są złe, generalnie oni nie tworzą złych produktów lecz ich cena bardziej bierze się z marketingu, wyrobionej marki, a niżeli jakości.

Gdy spojżałem na ceny ich niektórych lapków to się przeraziłem, nawet alienwarey czyli uchodzące za najlepsze, najdroższe komputery mogę kupić taniej, przy znacznie lepszych parametrach, a jak już napisałem alienware tworzy najbardziej kompatybilne laptopy i pc-ty na świecie.
0 głosów
odpowiedź 22 maja 2015 przez ssnake Obywatel (1,860 p.)
kiedyś za czasów PowerPC G3, G4 warte uwagi, teraz to nic specjalnego... zwykły pecet z innym systemem niż Win tyle że z ceną z kosmosu...
0 głosów
odpowiedź 22 maja 2015 przez niezalogowany
Z doświadczenia Ci powiem, że jeżeli mówimy o sprzęcie do pracy, to nie można wymażyć sobie lepszego. Szybkie i stabilne, ale to tylko moja opinia. Nie przekonasz się, dopóki sam nie spróbujesz ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 167 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2015 w Systemy operacyjne, programy przez maciej.szarlat Użytkownik (710 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 1,443 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...