• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy mogę iść na robtyke i automatykę ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
215 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Artur << 1996 Nowicjusz (150 p.)
Witam jak w powyższym pytaniu zastanawiam sie czy mogę próbować swoich sił na wydziale robotyki obecnie jestem na studium informatyczyny e12 już zdany e13 teoria także jeszcze e14 i koniec a że nie chce ograniczać do samej strikte informatyki czy programowania webowego chciałbym spróbować czegoś co pozwoli mi na rozwijanie swojej kreatywnści i da mi umiejętności które w przyszłości pozwolą realizować ambitne i niezależne projekty da mi nie jako moc sprawczą do realizacji marzeń. problem w tym że nie wiem nad czy sie skupić i co powtórzyć ponieważ w liceum dałem sie zaszuflatkować że nic ze mnie nie będzie itd. mam spore braki z matematyki i ogólnie tak jak już wspomniałem wcześniej nie wiem jak moge sie dobrze przygotować na taki kierunek  byłbym bardzo wdzięczny i zobowiązany jeśli ktoś mógby mnie na kierować na odpowiednią droge. wiem nie będzie łatwo ale moje chęci i rodząca sie pasja przebijają mór trudności a po za tym wychodze z założenia że człowiek ze świadomością tego co chce od życia i ile pracy będzie musiał włożyć w to żeby to osiągnąć odpowiednią koncentarcją konsekwencją  i dużą dozą pokory może wszystko wole podknąć sie próbując niż poddać sie na starcie . z góry dziękuje za pomoc
komentarz 19 stycznia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Za kazdym razem to samo, licza sie checie, jak cos sie chce, to sie to osiagnie, wiec braki da sie nadrobic. Najlepiej popatrz na wymagania uczelni i zobacz jakie przedmioty wchoodza w sklad tego kierunku

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 19 stycznia 2017 przez playerony Pasjonat (15,240 p.)
Odpowiadając na pytanie z tematu, to rób w życiu to co Cię naprawdę interesuje. Jeżeli chodzi o matematyka to opowiedź brzmi "nic". Ja np. jestem po technikum, gdzie matematyka była na poziomie podstawowym, a udało mi się dostać na Politechnike Śląską, gdzie z matematyki miałem same 5. Chodzi mi o to, że nie ma się co spinać, gdyż chodząc na wykłady da się wszystko ogarnąć, a jak nie ogarniasz wykładowcy to twoim najlepszym pomocnikiem będzie Pan Krystian Karczyński znany jako eTrapez.
komentarz 19 stycznia 2017 przez draghan VIP (106,230 p.)

Tylko zostawię komentarz odnośnie kursu eTrapez na studiach inżynierskich.

0 głosów
odpowiedź 19 stycznia 2017 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)

Witam Cię.

zastanawiam sie czy mogę próbować swoich sił na wydziale robotyki obecnie jestem na studium informatyczyny e12 już zdany e13 teoria także jeszcze e14 i koniec a że nie chce ograniczać do samej strikte informatyki czy programowania webowego chciałbym spróbować czegoś co pozwoli mi na rozwijanie swojej kreatywnści i da mi umiejętności które w przyszłości pozwolą realizować ambitne i niezależne projekty da mi nie jako moc sprawczą do realizacji marzeń.

Masz próbować,uwierzyć w siebie.Realizuj marzenia.

i trochę złośliwości ;)

w liceum dałem sie zaszuflatkować

Nie pozwól sobie na zaszufladkowanie.

przebijają mór trudności

Wierzę w to że przebijesz ten mur.

Uwierz też w to,że nie jestem złośliwy,upierdliwy etc.

Życzę sukcesów,dasz radę.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 234 wizyt
0 głosów
13 odpowiedzi 2,593 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...