• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaką książkę,kurs proponujecie do nauki projektowania aplikacji graficznych w jakimś środowisku w c++ ?

0 głosów
645 wizyt
pytanie zadane 18 stycznia 2017 w C i C++ przez konrad99 Gaduła (4,090 p.)
Jaką książkę,kurs proponujecie do nauki projektowania aplikacji graficznych w jakimś środowisku w c++  ?
komentarz 18 stycznia 2017 przez niezalogowany
Taka uwaga, jeżeli chcesz książkę o projektowaniu aplikacji, to niech będzie ogólna (niech nie dotyczy konkretnego framework'a), bo inaczej to strata kasy, narzędzia zmieniają się szybko + zazwyczaj takie książki to lekko przerobione tutoriale z oficjalnej strony.

Jeżeli chcesz się nauczyć jakiegoś framework'a, to ucz się z sieci - z dokumentacji, gotowych przykładów
komentarz 18 stycznia 2017 przez konrad99 Gaduła (4,090 p.)
Ogólnie projektowania aplikacji w trybie graficznym chcę się nauczyć
komentarz 18 stycznia 2017 przez niezalogowany
To polecam Ci zmienić kategorię i samo pytanie ;)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 stycznia 2017 przez Maciej Scholz Początkujący (440 p.)
wybrane 18 stycznia 2017 przez konrad99
 
Najlepsza
to znaczy polecam uczyś się w strzępach samemu tzn szukać npa jak zrobić przycisk potem textbox itd ;)

kurs Zelenta w builderze bym pominął :/ i zaczął od razu w Visual studio ja tak zrobiłem ;)

kursy które pomogą na sam początek:

https://www.youtube.com/watch?v=zBWdZiwY6g8

https://www.youtube.com/watch?v=-0XfOlPD9ms

mam nadzieję że pomogłem :D
komentarz 19 stycznia 2017 przez Maciej Scholz Początkujący (440 p.)

Emm jeszcze jedno bo mi to ogromne kłopoty sprawiło

Jak stworzysz windows form to po jego utworzeniu wyskoczy taki błąd:tylko ten screen jest akurat z C# ale błąd mniej więcej tak samo wygląda :D

Żeby go rozwiązać musisz zamknąć okno i otworzyć jeszcze raz a jak nie pomoże to zrób to znowu j osobiście nw czemu tak jest, może ktoś mądrzejszy mi wytłumaczy bym był wdzięczny

i tak btw sry za błędy ale nie jestem mistrzem ortografii

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,271 wizyt
pytanie zadane 13 października 2016 w Java przez DxKKxD Użytkownik (560 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 729 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 1,260 wizyt

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...