• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pierwsza strona, nie wyświetla zdjęcia.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
174 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2017 w Nasze projekty przez NowaWSieci Nowicjusz (210 p.)

Hej,

Opublikowałam pierwsza prościutką stronę Moja Strona. Wszystko robiłam na podstawie filmów p. Zelenta. 

Nie wyświetla mi się jedno zdjęcie na podstronie blog. Lokalnie wszystko wyświetla się. Nie mogę się dopatrzyć błędu, w ścieżce niby wszystko ok. O co chodzi? będę wdzięczna za podpowiedź.

Przy okazji co o niej sadzicie?

Pozdrawiam

Edit: czy przy okazji mogłabym prosić o sprawdzenie czy dobrze pobiera się pliki, które udostępniam?

 

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 stycznia 2017 przez niezalogowany
wybrane 17 stycznia 2017 przez NowaWSieci
 
Najlepsza
Wrzuciłaś obrazek na serwer do /img/ship.jpg ?
komentarz 17 stycznia 2017 przez NowaWSieci Nowicjusz (210 p.)
Wielkie dzięki, było .JPG, zmieniłam na .jpg i działa!

W życiu bym do tego nie doszła!:)

To forum jest niezastąpione!
1
komentarz 17 stycznia 2017 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Pamiętaj, że istnieje taki "tik" pod głosowaniem na dany wpis w temacie - "najlepsza odpowiedź". Ja bym kliknął ;)
komentarz 17 stycznia 2017 przez NowaWSieci Nowicjusz (210 p.)
Gdzie, gdzie to się robi?!
1
komentarz 17 stycznia 2017 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
W miejscu gdzie jest czerwony prostokąt powinnaś mieć tą opcję: http://imgur.com/a/tKouN
komentarz 17 stycznia 2017 przez NowaWSieci Nowicjusz (210 p.)
Zrobione! dzięki:)
+1 głos
odpowiedź 17 stycznia 2017 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
Sprawdziłam pobieranie plików, zapisuje się jako .rar więc wypakowałam i w folderze miałam przeróżne pliki COL, CSD, DST, EMD, HUS, JEF i inne takie podobne nazwy ;)

A co do wyglądu strony to cóż, jest troszeczkę do poprawienia
chociażby tekst powinien być wyrównany bardziej do lewej strony
komentarz 17 stycznia 2017 przez NowaWSieci Nowicjusz (210 p.)
Czyli dobrze porało, to rozszerzenia programów hafciarskich:)

Dzięki za ocenę, na pewno wezmę pod uwagę:)
0 głosów
odpowiedź 17 stycznia 2017 przez NowaWSieci Nowicjusz (210 p.)
Pobrałam swój plik i z pobieraniem występuje taki komunikat, że plik jest rzadko pobierany i moze być niebezpieczny, co to oznacza? czy może być zawirusowany bez mojej wiedzy? są to wzory haftów komputerowych robionych przeze mnie?

Podobne pytania

+1 głos
5 odpowiedzi 517 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 260 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2019 w Nasze projekty przez Marcin90 Użytkownik (500 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 241 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2019 w Nasze projekty przez gnu_ewm Gaduła (3,340 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...