• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czytanie ebooka online / kod w pythonie

0 głosów
83 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia w Python, Django przez użytkownika DillingerJ0nny Nowicjusz (120 punkty)
Witam, chcialbym zabrac sie za stworzenie czytnika ebookow online, ktory bedzie stal u mnie na apache. Jedynym ograniczeniem jest, jak wspomnialem, czytanie ich online przez przegladarke (bez zapisywania na dysku).
komentarz 17 stycznia przez użytkownika Benek Nałogowiec (26,860 punkty)
edycja 17 stycznia przez użytkownika Benek
Ograniczeń będzie więcej, choćby przepustowość łącza w przypadku wielu odczytów na raz.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 stycznia przez użytkownika Eryk Andrzejewski Szeryf (79,350 punkty)
No dobrze, ale czego od nas oczekujesz? Oklasków, pomocy?
komentarz 17 stycznia przez użytkownika DillingerJ0nny Nowicjusz (120 punkty)
Buziaka na poczatek. A tak na powaznie to nie wiem jak sie za to zabrac. Bylbym wdzieczny za nakierunkowanie mnie do odpowiednich bibliotek, jak moglbym to zrobic, byc moze link do jakiegos kodu?
0 głosów
odpowiedź 17 stycznia przez użytkownika spokojny Pasjonat (17,660 punkty)
Jakiego rodzaju ebooków pdf, to są gotowe skrypty w sieci, trudniej z epub i mobi.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 34 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2016 w Python, Django przez użytkownika Galeleo Nowicjusz (120 punkty)
–3 głosów
0 odpowiedzi 139 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2016 w Python, Django przez użytkownika DxKKxD Początkujący (290 punkty)
0 głosów
1 odpowiedź 111 wizyt
pytanie zadane 21 września 2016 w Python, Django przez użytkownika Macek Kolo Gaduła (4,990 punkty)
...