• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

linux kali 2.0 a alfa awus052NHS

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
135 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Pjetja Nowicjusz (120 p.)
Witam

zakupiłem sobie adapter wifi ALFA AWUS052NHS kali ładnie widzi adapter łączy się z siecią, ale problem pojawia się gdy chcę wyłączyć zwykłą kartę sieciową. Jeśli chcę wyłączyć wbudowaną wyłączają się obie, dodatkowo jeśli chcę użyć wifite wyskakuje:

 

[+] scanning for wireless devices...
 [+] available wireless devices:
  1. phy0    wlan0        iwlwifi        Intel Corporation Centrino Wireless-N 130 (rev 34)
  2. phy2    wlan1        rt2800usb    Ralink Technology, Corp. RT3572
 [+] select number of device to put into monitor mode (1-2): 2
 [+] enabling monitor mode on phy2... done
 [+] available wireless devices:

 

i jeśłi wybiore 2 to tak w kółko, ma ktoś pomysł na to ??

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 314 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,397 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 161 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...