• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ebook, Kindle 7 Touch nie chce się włączyć !

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
4,112 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2017 w Urządzenia mobilne przez Kabiszon Użytkownik (890 p.)

Witam !

Nie używałem swojego ebooka przez jakieś 2 miesiące (leżał włączony na półce). Ostatnio postanowiłem powrócić do książek w formacie mobi. Naładowałem go do pełna gdyż był rozładowany. Niestety moj Kindle się nie uruchomił ekran ładowania zatrzymał się w połowie. Od razu uprzedzę wszystkie podstawowe porady - ładowałem go kilka razy a także rozładowywałem, próbowałem wszystkich możliwych sposobów ponownego uruchomienia z innych forum, lecz to nie pomogło. Teoretycznie mógłbym go zwrócić gdyż z tego co się nie mylę okres gwarancji jeszcze nie minął, problem w tym że zgubiłem paragon i nigdzie nie mogę go znaleźć :( Ktoś z was może miał wcześniej podobny problem ? Byłbym mega wdzięczny za pomoc :) 400 stówki ulicą nie chodzi jak to mówią.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
Odłącz od ładowania i naciśnij przycisk "power" przez 30 sekund.
komentarz 12 stycznia 2017 przez Kabiszon Użytkownik (890 p.)
Próbowałem wszystkich możliwych sposobów restartowania, żaden nie zadziałał.
komentarz 12 stycznia 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
Podłącz czytnik do komputera i spróbuj włączyć. Spróbuj też wgrać nowy soft - http://swiatczytnikow.pl/aktualizacje-oprogramowania-kindle-pytania-i-odpowiedzi/ - myślę, że to pomoże

Miałem kiedyś ten sam problem z czytnikiem Onyx Boox - zawiesił się i nigdy nie odwiesił :/
komentarz 13 stycznia 2017 przez Kabiszon Użytkownik (890 p.)
Ehhh :( No niestety komputer też się na nic nie zdziałał. A jeśli chodzi o soft to nie mam jak go wgrać na kindla ponieważ po podłączeniu do komputera widzi on tylko dysk bez możliwości ingerencji w jego zawartość.
komentarz 29 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Mam też kindla.

Nie szkodzi zakup Twojego kindla mają w bazie danych.

Spróbuj online to jak obejmuje go gwarancja to Ci wymienią na nowy.

Kindle raczej nie robi problemów z wymianą na nowy.

Kindle to duza bateria, mała płytka nie duża i to wszystko.

Z tego co widzę to taki koszt takiego kindla to nie drogo wychodzi w China.
komentarz 29 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
możesz użyć unbrick

Tam na dole jest program

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1428428

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 126 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2017 w Urządzenia mobilne przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
+6 głosów
9 odpowiedzi 1,839 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2017 w Offtop przez mel0n Początkujący (400 p.)
+3 głosów
1 odpowiedź 338 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...