• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Górna belka w przeglądarce mobilnej. Jak ją unieruchomić??

Object Storage Arubacloud
0 głosów
159 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2017 w JavaScript przez Kuba Kubas Początkujący (300 p.)
Mam pytanie jak unieruchomić górna belkę w przeglądarkach mobilnych. Normalnie przy przewijaniu w dół ona znika a przy przewijaniu w górę pojawia się. Czy da się zrobić tak by belka była zawsze??? :D

Tu jest zdjęcie belki jakby ktoś nie wiedział o czym mowiłem: http://screenshot.sh/n9DsEgJjXNFm8

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2017 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
position: fixed; próbowałeś?
komentarz 12 stycznia 2017 przez Kuba Kubas Początkujący (300 p.)
chodzi mi o belkę przeglądarki np chrome
komentarz 12 stycznia 2017 przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
Masz na myśli okno służące do wpisanie adresu? To powinno by domyślnie widoczne jak scrollujesz, jeśli masz na myśli navi(na screenie "tablica/znajomi/wiadomości/powiadomienia) to myślę że position: fixed powinno załątwić problem.
komentarz 12 stycznia 2017 przez Kuba Kubas Początkujący (300 p.)
mam na mysli okno do wpisywania adresu
0 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2017 przez Comandeer Guru (600,330 p.)
Podstawowe pytanie brzmi: po co chcesz to zrobić?

Odpisałem Ci w tamtym pytaniu jak to jest zrobione: pozycjonowanie absolutne całej strony. Niemniej nie wydaje mi się to dobrym pomysłem.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2017 w JavaScript przez Kuba Kubas Początkujący (300 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 120 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,079 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2016 w Java przez PoProstuTomasz Początkujący (470 p.)

92,535 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,449 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...