• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jquery dodawanie zdjęć i zmiana ich kolejności

0 głosów
108 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2017 w JavaScript, jQuery, AJAX przez all4u Nowicjusz (120 p.)
Witam,

Tworzę stronę na której jest możliwość dodawania zdjęć w ogłoszeniach. Do tego celu wykorzystałem gotowe rozwiązanie http://filer.grandesign.md, które według mnie wygląda i działa ok.

Mam natomiast problem, ponieważ nie ma w niej możliwości zmiany kolejności zdjęć tak jak np. działa to przy dodawaniu aukcji na allegro.

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc, bądź może już coś takiego robił i chętnie się podzieli nawet odpłatnie?

Pozdrawiam,

Damian

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2017 przez maciej.tokarz Nałogowiec (25,120 p.)

Cześć, pośród zdjęć powiązanych z ogłoszeniami potrzebujesz pole/właściwość SortOrder. No i jak obsłużysz ustawianie kolejności to już do wyboru, czy przez palczastą edycję czy też np. przez przeciąganie zdjęć w widoku. 

przykład

Słowa kluczowe: change sort order list drag drop

M.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 767 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 118 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 64 wizyt
pytanie zadane 15 września 2018 w C# i .NET przez Cacu003 Początkujący (260 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

64,243 zapytań

110,635 odpowiedzi

231,940 komentarzy

46,992 pasjonatów

Przeglądających: 267
Pasjonatów: 7 Gości: 260

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...