• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Gra przeglądarkowa - jaki język?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,150 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2017 w Offtop przez Kamio Obywatel (1,100 p.)
zamknięte 31 lipca 2017 przez Kamio
Cześć.

Potrzebuje pomocy, bo nie wiem w jakim języku programowania jest napisana gra przeglądarkowa "Goodgame Gangster".
komentarz zamknięcia: Temat zamknięty

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 stycznia 2017 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
wybrane 26 października 2021 przez Kamio
 
Najlepsza
Adobe Flash Player
komentarz 11 stycznia 2017 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)

I emulator Linuxa: http://bellard.org/jslinux/

komentarz 11 stycznia 2017 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)

Commanods nie jest dostępna ale za to można pograć w Command and Conquer: https://www.adityaravishankar.com/projects/games/command-and-conquer/

komentarz 11 stycznia 2017 przez Kamio Obywatel (1,100 p.)
edycja 11 stycznia 2017 przez Kamio

Trochę jest dla mnie za trudne. Nie wiem, jak mam zrobić grafikę np. bronie, nie wiem w jakim języku mam napisać np. systemu pracy, systemu ekwipunku, statystyk. Na pewno wystarczy tylko HTML5, JS, MySQL, HTML i CSS? Bo na innych forach inaczej piszą, a nie wiem, jak mam zacząć pisać. Tu są screeny

System pracy:

 

System ekwipunku, statystyk:

 

System wyglądu (Avatar):

komentarz 11 stycznia 2017 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)

Temat gier jest mocno obszerny i nie należy do łatwych. Nie od razu Kraków zbudowano. Na początek zacznij od czegoś prostego.

Możesz też zrobić grę desktopową, mobilną.

komentarz 11 stycznia 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Skoro nic nie wiesz to moze napiszesz tą grę za kilka lat
0 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2017 przez Kamyil Początkujący (320 p.)
Opanowanie JavaScript PHP oraz MySQL myślę, że będzie absolutną podstawą. Już nie mówiąc o HTML i CSS :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 336 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2017 w HTML i CSS przez Kapux Początkujący (360 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 551 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2017 w PHP przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 345 wizyt

92,452 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,074 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...