• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows7 brak zainstalowanych sterowników karty sieciowej, ethernet i w dodatku USB!

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,502 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez ForeverFriendzone Dyskutant (7,520 p.)
Witam!

Zainstalowałem dzisiaj windows7 i mam taki problem, że zarówno nie działa żaden port USB, jak i nie ma możliwości połączenia z internetem. Jestem w czarnej kropce ponieważ nie ma możliwości wgrania w jakikolwiek sposób sterowników do karty i usb.

Co robić?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 7 stycznia 2017 przez Marcin2000Xpl Gaduła (3,250 p.)
wybrane 7 stycznia 2017 przez ForeverFriendzone
 
Najlepsza
Jeżeli chodzi o USB to system wykrywa ci nowe urządzenia czy nie. Jeżeli nie to upewnij się, że w BIOS masz włączoną obsługę USB, a także czy BIOS ma włączone wsparcie wsteczne USB. Jeżeli nie masz USB to nie za fajnie, bo nie łatwo będzie ci zainstalować sterowniki. Jedyna opcja to jest znalezienie sterowników i pobranie ich z innego komputera np. od kolegi i zgranie na płytę.
komentarz 7 stycznia 2017 przez ForeverFriendzone Dyskutant (7,520 p.)
napędu też nie mam :P spróbuję w biosie i najwyżej trzeba będzie inny system instalować ...
komentarz 7 stycznia 2017 przez Marcin2000Xpl Gaduła (3,250 p.)
To jak ty zainstalowałeś system? Ani napędu, ani USB, to jak?
komentarz 7 stycznia 2017 przez ForeverFriendzone Dyskutant (7,520 p.)
Windowsa zainstalowałem normalnie z bootowalnego pendrive, natomiast po zainstalowaniu w tym momencie nie wkrywa mi żadnych urządzeń na tym windowsie ...
komentarz 7 stycznia 2017 przez Marcin2000Xpl Gaduła (3,250 p.)
Pewnie masz też telefon. Spróbuj go podłączyć do komputera i sprawdź czy wykryje telefon. Często w telefonach są już przygotowane sterowniki i instalują się zaraz przy podłączeniu. Jeżeli by ci wykryło telefon to musisz zgrać sterownik na telefon i przekopiować na kompa.
komentarz 7 stycznia 2017 przez Marcin2000Xpl Gaduła (3,250 p.)
edycja 7 stycznia 2017 przez Marcin2000Xpl
I co? Udało ci się?

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 2,035 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 2,388 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 430 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...