• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pytanie warunkowe- formularz Google

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,725 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2017 w Offtop przez Memories Obywatel (1,410 p.)
Witam wszystkich.

Przy tworzeniu formularza na zaliczenie przedmiotu trafilem na pewien problem (oczywiscie to moj poczatek korzystania z tego, jestem jeszcze amatorem), mianowicie:

Jesli zadam pytanie metryczkowe o płec  i zalozymy, ze respondent zaznaczy odpowiedz mezczyzna to czy w dalszym kroku mozna by bylo zrobic tak, zeby pojawilo sie dla niego odpowiednie pytanie?

Prosciej: zaznaczyl plec mezczyzna- pojawia sie pytanie tylko dla niego, zaznaczyla plec kobieta- pojawia sie pytanie tylko dla niej.

Da sie tak zrobic? Troche pogmatwane, ale mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi!

Z gory dziekuje!
komentarz 6 stycznia 2017 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
W jakim języku chcesz to zrobić? PHP? JS?
Zmień kategorie.
komentarz 6 stycznia 2017 przez Memories Obywatel (1,410 p.)
Nie wiedzialem do jakiego tematu to dac.

Nie wiem w jakim jezyku, nie wiem nawet jak to tam zrealizowac, nicc

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2017 przez Michał628496 Pasjonat (17,340 p.)
wybrane 6 stycznia 2017 przez Memories
 
Najlepsza

Wystarczy poszukać  w Internecie ;) Link

komentarz 6 stycznia 2017 przez Memories Obywatel (1,410 p.)
Dziekuje bardzo!

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 150 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 250 wizyt
pytanie zadane 7 września 2016 w Offtop przez xyno Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 887 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2017 w PHP przez Ithrasil Obywatel (1,820 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...