• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wiecie może co mam zrobić gdy mam za mało miejsca na dysku C:\ ?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
405 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez death15331 Nowicjusz (120 p.)
Cześć mam taki problem, że chce zainstalować Linuxa 2.0 tylko mam za mało miejsca na dysku C:\ i nie wiem co mogę usunąć wszystkie niepotrzebne programy pousuwane kosz wyczyszczony, a ja mam tylko ~8GB miejsca. Niestety tyle mi nie wystarczy do pełnej instalacji bo mimo, iż dysk mam wybrany na D:\ i tam powinno się wszystko zapisywać to owszem zapisuje się część danych ale linux instaluje się na C:\Users\ i miejsca mi nie starczy wiecie może co zrobić ?

Ps. Instaluje to na Wirtualnej maszynie.
komentarz 5 stycznia 2017 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Jak chcesz linuxa w wersji "nie na stałe" to zainstaluj na pendrive może? ;)
komentarz 6 stycznia 2017 przez wlprzemek Obywatel (1,500 p.)
Linux instaluje się na partycji jaką mu wskażesz, więc możesz na innym dysku tylko GRUB dopisze do Windowsa

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2017 przez TrawiastY Początkujący (450 p.)
Usuń dane z przeglądarki (tworzą się one przy wyszukiwaniu w internecie).
komentarz 5 stycznia 2017 przez morele123 Gaduła (4,790 p.)
No ja miałem 20 GB ponad tych smieci zapisanych. No ale teraz ustawiłem blokowanie (ustawiłem rozmiar maksymalny plików cache).
komentarz 6 stycznia 2017 przez death15331 Nowicjusz (120 p.)
Usuwam codziennie ;)
komentarz 6 stycznia 2017 przez TrawiastY Początkujący (450 p.)
Mozesz rowniez pobrac specjalistyczny program do odinstalowywania roznych rzeczy. Odinstalowuja one dokladnie wszystkie smiecie gdy je usuniesz :).
+1 głos
odpowiedź 5 stycznia 2017 przez MarcinBerlin Początkujący (360 p.)
Są programy do zmiany wielkości partycji (nie pamiętam nazwy). Taka zmiana jest lekko niedorozwinięta, ale na potrzebę chwili wystarczy.
0 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2017 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Usuń system32 ! zawsze pomaga ("it's just joke")
komentarz 6 stycznia 2017 przez death15331 Nowicjusz (120 p.)
Spokojnie nie mam zamiaru :P

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 443 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez SimonTop1 Użytkownik (620 p.)
+2 głosów
5 odpowiedzi 393 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2015 w C i C++ przez Lumen Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 4,988 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Sinnley Stary wyjadacz (12,810 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...