• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podgląd newsa

0 głosów
71 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia w PHP, Symfony, Zend przez ShadoWs Obywatel (1,840 p.)
Witam potrzebuję zrobić podgląd newsa przed jego publikacją. Nie wiem za bardzo jak to zrobić. Potrzebuję rady lub jakiegoś poradnika :) (może być po angielsku) Z góry dziękuję za pomoc :)
komentarz 5 stycznia przez operator Stary wyjadacz (10,680 p.)
Kolego określ się bo nie wiadomo o co cmon.
komentarz 5 stycznia przez ShadoWs Obywatel (1,840 p.)
Mam własny panel zarządzania treścią dodawanie artykułów itd chciałbym zrobić tak jak jest w wordpress że przed publikacją napisanego artykułu klikasz podgląd i wyświetla ci wygląd całego artykułu na stronie. I albo klikasz publikuj (jak jest wszystko dobrze) albo cofasz i poprawiasz :)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 5 stycznia przez Chess Pasjonat (15,450 p.)
Zapisz news do pliku.txt. Po naciśnięciu zapisz niech pojawi ci się to co miałeś w pliku.txt, jeśli wszystko ok, klikasz dodaj na server.
0 głosów
odpowiedź 5 stycznia przez Damian13 Obywatel (1,430 p.)
Kiedyś robiłem to za pomocą wysłania formularza to pliku podglad.php który był identyczny z jak strona główna i jeśli było ok to wysyłałem do bazy danych. Nie wiem czy była dobra, ale działało więc... ;D
komentarz 5 stycznia przez ShadoWs Obywatel (1,840 p.)
jak nic innego nie wymyślę lub się dowiem to tak zrobię :)
0 głosów
odpowiedź 6 stycznia przez Mistrz0000000 Bywalec (2,480 p.)
Możesz zrobić tak, że zamiast wysłać dane tego artykułu do bazy, to wysyłasz je na podstronę np. /test i sprawdzasz jak wygląda

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 38 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 37 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2016 w PHP, Symfony, Zend przez czmyk Obywatel (1,030 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 80 wizyt
pytanie zadane 1 marca w PHP, Symfony, Zend przez Barus Stary wyjadacz (13,860 p.)
...