• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program który chodzi

Object Storage Arubacloud
0 głosów
447 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2017 w C i C++ przez riconolife Początkujący (280 p.)
Witam,od pewnego czasu piszę skrypt do gry przeglądarkowej.Polega on na tym,że klika strzałki by postać chodziła.Niestety program działa tylko gdy mam włączoną zakładkę z grą.Czy da się zrobić tak żeby program działał w tle,a ja mógł bym normalnie np grać?

Pozdrawiam :D

PS:C++ oczywiście.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 stycznia 2017 przez Marcin2000Xpl Gaduła (3,250 p.)
wybrane 4 stycznia 2017 przez riconolife
 
Najlepsza
Pierwsza najważniejsza sprawa nie tworzy się skryptów do strony internetowej w C++. Musisz do tego użyć JavaScript.
komentarz 4 stycznia 2017 przez riconolife Początkujący (280 p.)
Ale czy jest opcja by program działał w tle w c++?
komentarz 4 stycznia 2017 przez Marcin2000Xpl Gaduła (3,250 p.)
Program działa w tle tylko on naciska przycisk na ekranie, a na ekranie nie ma tego przycisku, gdy ty jesteś na innej zakładce. Uwierz mi musisz to zrobić w JavaScript. Ja już nie raz robiłem skrypty do stron np. bota, który grał w kółko i krzyżyk i on działał sobie w tle, a ja oglądałem filmy na YT.
komentarz 4 stycznia 2017 przez riconolife Początkujący (280 p.)
Dzięki,polecasz jakiś poradnik JavaScript?
komentarz 4 stycznia 2017 przez Marcin2000Xpl Gaduła (3,250 p.)

Uważam, że u Pana Mirosława się wszystkiego nauczysz tu link do pierwszego odcinka: Kurs JavaScript odc. 1: Skrypty po stronie klienta - pierwszy projekt, wiedza podstawowa

komentarz 4 stycznia 2017 przez riconolife Początkujący (280 p.)
Dziękuje :D
0 głosów
odpowiedź 4 stycznia 2017 przez morele123 Gaduła (4,790 p.)
Te programy, które chodzą to są roboty. Poczytaj o nich w google. Są też, roboty które latają.
0 głosów
odpowiedź 4 stycznia 2017 przez Totek Użytkownik (860 p.)
Jak chodzi to uważaj bo Ci ucieknie :D
komentarz 4 stycznia 2017 przez riconolife Początkujący (280 p.)
xDDD

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 287 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 759 wizyt
pytanie zadane 9 kwietnia 2020 w JavaScript przez MasaSkilli12 Nowicjusz (170 p.)
–3 głosów
0 odpowiedzi 254 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2020 w C i C++ przez mozalle2 Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...