• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca jako programista.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
300 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2017 w Java przez Połe Nowicjusz (120 p.)
Witam,

Piszę ten post,ponieważ potrzebuje wskazówki,chodzi o jakby nie patrzeć moją przyszłość. Zacząłem naukę w Javie,powiedzmy,że jakoś to idzie do przodu,obejrzę kilka filmików w którym prezentowane są przykładowo zmienne,pętle itp. Następnie wykonuje jakieś zadania znalezione w internecie,do tej pory szło mi nawet nawet - ale to były początkowe zadania. Do rzeczy,pomimo tego,że zacząłem uczyć się nie wiem co powinienem obrać sobie za cel jako następne,nie wiem jak to opisać,ale czy znalezienie stażu wymaga jedynie jakiejś tam znajomości danego języka czy czegoś jeszcze ? Jakiś czas temu popatrzyłem na oferty pracy,i nie widniało tam coś w stylu "Poszukiwany programista javy. Wymagania : dobra znajomość javy" zawsze jest coś jeszcze,nie pamiętam już o co chodziło,z programowaniem wiąże swoją przyszłość,dlatego chce mieć obrane cele już z początku. Jeżeli jest to po coś potrzebne,to kilka słów o mnie. Zaczynam naukę z javą,jest to mój pierwszy kontakt z programowaniem,zafascynowałem się tym,dlatego też wiąże z tym swoją przyszłość (wiem,może to dziwnie brzmieć,zaczynam a już wiem że będę programistą. Od bardzo dawna chciałem pracować w it,najpierw jako zwykły technik,ale jakoś mi to przeszło - szukałem dalej,było wiele możliwości grafik,strony nic mnie jakoś specjalnie nie zainteresowało na dłuższą metę,ale gdy spróbowałem programowania,poczułem że to jest to :) ) reasumując,co powinienem robić prócz programowania w javie ? Czego się uczyć? Pozdrawiam. :)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 4 stycznia 2017 przez niezalogowany
Jeżeli uparłeś się na Jave, to pewnie warto by iść w kierunku Androida
komentarz 4 stycznia 2017 przez Połe Nowicjusz (120 p.)
Nie uparłem - znajomy który jest programistą polecił mi ten język. :)
0 głosów
odpowiedź 4 stycznia 2017 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
W Javie jest tyle nauki że nie martw się co powinieneś robić oprócz programowania. Zobacz ile wymaga się od seniora Java.

https://www.youtube.com/watch?v=zvVkD7huKAE

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 1,571 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,006 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2018 w Java przez coderCpp93 Gaduła (4,200 p.)
+5 głosów
9 odpowiedzi 18,145 wizyt

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,529 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...