• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam mentora/pomocy w samorozwoju

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
474 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2017 w HTML i CSS przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)
Poszukuję osoby która byłaby chętna na udzielanie mi wskazówek odnośnie drogi Front End Developera.
Posiadam podstawy HTML/CSS emmeta, gita.

Mój czas jakim dysponuje to ok 8+h dziennie. Obecnie nie pracuje więc nie jest to problemem. Wyzwanie jakie chciałbym przyjąć to 90dni intensywnej nauki pod okiem mentora. W zamyśle mam wstawanie z rana i naukę do popołudnia - ala normalna praca żeby mieć kawałek dnia dla siebie oczywiście :)

Całość chciałbym jakoś udokumentować np. na y2b albo stronie ala blog aby inne osoby uwierzyły w moc tego, że SIĘ DA.

Jest jakaś osoba chętna która byłaby w stanie mi pomóc ? Wszelkie kwestie możemy dogadać na Priv.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 stycznia 2017 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
A nie możesz sam się uczyć? Co to za różnica?
komentarz 4 stycznia 2017 przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)
Różnica jest taka że przy pomocy kogoś jesteś w stanie nie popełniać własnych błędów plus nauka jest wydajniejsza bo mentor potrafi uporzadkowac dane materialy i powiedzieć które rzeczy w jakim czasie powinno się uczyć.

Nikt nie zaczyna od sass'a bez css'a itd.

 

Szanuje Twoje zdanie że umiesz się wydajnie uczyć. Ja wychodzę z założenia że lepiej współpracować z kimś i słuchać się kogoś kto wie więcej niż ja.
komentarz 4 stycznia 2017 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
Wątpię, żebyś znalazł "darmowego" mentora, który po ciężkim dniu pracy będzie chciał robić dla Ciebie code review za pietruszkę. Właśnie przez robienie błędów a potem ich wykrywanie ew. znalezienie lepszych rozwiązań człowiek się uczy ( i nie tylko unikania błędów, ale również najważniejszej rzeczy w programowaniu - SZUKANIU INFORMACJI ).

Ucz się sam. Zacznij od piątku. Jutro ustal sobie cele, co chcesz robić i po co.

PS. Nikt nie zacznie sassa bez css'a, bo sass to css.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 326 wizyt
pytanie zadane 3 października 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez tymek112 Obywatel (1,530 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 305 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez qwert 100 Obywatel (1,250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 204 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...