• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

MrCiupi - Wideo kurs maturalny (Opinie)

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
3,817 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Ciri Gaduła (3,380 p.)
edycja 3 stycznia 2017 przez Ciri
Jaką macie opinię o tym kursie przygotowawczym? ( http://magia-matematyki.pl/?page_id=477&gm_t= )

Czy dzieki niemu masz lepsze oceny z matematyki?
Rozumiesz więcej na matematyce?
Warto jest wydać te 97zł na niego?
Ile dzięki temu kursowi udało Ci się zdobyć % z matematyki?
No i najważniejsze pytanie: Czy to są te same lekcje co na YouTube czy jest to coś całkowicie innego?

 

EDIT:
Nie wiecie może czy za kurs można zapłacić bezpośrednio przelewem ze strony swojego banku? Z linku przekierowuje mnie na jakąś stronę pośredniczą. Za bardzo nie wiem co to jest i nie chcę się w takie pośrednictwa bawić.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 1 stycznia 2017 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Kiedyś był darmowy, potem po 25 zł bodajże. Uczyłem się z niego do matury. Facet bardzo dobrze tłumaczy, prosto bez żadnych skomplikować czy dziwnych zwrotów. Polecam od siebie,.
1
komentarz 1 stycznia 2017 przez lateM Pasjonat (17,660 p.)

Ja też korzystałem, kiedy jeszcze było darmowe, potwierdzam. Jest jeszcze matemaks.pl przed maturą też często odwiedzałem. Każde zadanie rozwiązywane od totalnych podstaw, dobrze się słucha ; ) 

+1 głos
odpowiedź 1 stycznia 2017 przez morele123 Gaduła (4,790 p.)
Na pewno się czegoś nauczysz, tak samo jak byś szukał sam w necie i pytał na forach. Jeżeli podobają ci się jego darmowe poradniki, które udostępnia no to z tego pakietu co wykupisz też powinieneś być zadowolony, ale czy lepiej wydać 100 zł na te kursy, czy samemu się pouczyć z książek, zadania rozwiązywać.

Podobne pytania

–2 głosów
1 odpowiedź 899 wizyt
+17 głosów
13 odpowiedzi 1,090 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2015 w Inne języki przez KowalskiMateusz.pl Użytkownik (900 p.)
+15 głosów
4 odpowiedzi 4,868 wizyt
pytanie zadane 16 września 2015 w Nasze projekty przez najlepszamatura Nowicjusz (220 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,080 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...