• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

#Challenge - Projekt na noc sylwestrową

VPS Starter Arubacloud
+4 głosów
587 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2016 w Nasze projekty przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Witam, jako że nigdzie na sylwestra się nie wybieram (domyślam się że nie tylko ja) to wpadłem na pomysł spontanicznego Sylwestrowego wyzwania dla tych co dziś w nocy nie mają co robić.

Wyzwanie zaczyna się od teraz, a kończy jutro rano bez bliżej określonej godziny. Projekt dowolny i na dowolną platformę byle by można było go jakoś zaprezentować, najlepiej w formie pliku wykonywalnego, instalacyjnego lub w formie wideo.

Wyzwanie jest 4fun żeby zaprezentować swoje umiejętności, kreatywność i mieć czym się zająć w sylwestra ale po zakończeniu wyzwania można przeprowadzić jakieś głosowanie na najlepszy projekt :)

Powodzenia! ;)
1
komentarz 31 grudnia 2016 przez Nabu Użytkownik (790 p.)

Podziwiam Twój zapał i trochę zazdroszczę. Naprawdę yes

3 odpowiedzi

+8 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez operator Stary wyjadacz (10,920 p.)
Wyjdź do ludzi raz w roku.
1
komentarz 31 grudnia 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Powiedz ślepemu "zobacz" :)
7
komentarz 31 grudnia 2016 przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)
nie wychodź zawiedziesz się :D
8
komentarz 31 grudnia 2016 przez erx700 Gaduła (3,430 p.)
Wychodzić do ludzi można codziennie, a sylwestrowy challenge jest tylko raz w roku :D
4
komentarz 31 grudnia 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Dużo ludzi zostaje w domu z własnego wyboru ;)
+3 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)

Wymyśliłem zbyt ambitny projekt jak na jedną noc, jednak pracowałem nad grą od około 18 do 3 (z drobnymi przerwami wynikającymi z okoliczności ;) ), może się wydawać że mało zrobione ale niektóre elementy były czasochłonne np:

  • Ustawianie koordynatów gracza i różnych obiektów gry względem tekstury mapy zamiast względem ekranu (gotowe)
  • coolidery (pisałem sam nie używałem gotowej biblioteki box2d

Jak już powiedziałem - mało zrobione bo gamedevem się nie zajmowałem (głównie zwykłe aplikacje na androida), jest to moja pierwsza gra i póki co jest to pisanie silnika i całej mechaniki gry a nie samych poziomów czy innych ciekawych rzeczy, jednak jeśli ktoś chce plik instalacyjny na androida można pobrać TUTAJ. Zamierzam kontynuować prace nad grą jednak dopiero po próbnych maturach. Pozdrawiam ;)

komentarz 5 stycznia 2017 przez Nabu Użytkownik (790 p.)

yes good work

komentarz 6 stycznia 2017 przez K0XM4N Gaduła (3,640 p.)
Ważne, że miałeś co robić!
+1 głos
odpowiedź 5 stycznia 2017 przez Nabu Użytkownik (790 p.)
Jak tam twój projekt? Pochwalisz się?
komentarz 5 stycznia 2017 przez Kornelia Kobiela Nałogowiec (33,340 p.)
Też jestem ciekawa :)
2
komentarz 5 stycznia 2017 przez K0XM4N Gaduła (3,640 p.)
Chyba zapił :D
komentarz 5 stycznia 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
już

Podobne pytania

+2 głosów
4 odpowiedzi 427 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 956 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2015 w Nasze projekty przez bartello88 Użytkownik (670 p.)
+5 głosów
2 odpowiedzi 866 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez mgpl Obywatel (1,430 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...