• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Lenny Race - pierwsza gra o Lenny Face na Google Play [ANDROID]

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
446 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2016 w Nasze projekty przez WaxerStudio Bywalec (2,070 p.)

Witajcie!

Chciałbym zaprezentować Wam moją nową produkcję - Lenny Race.
Gra zręcznościowa w której głównym bohaterem jest znana (zapewne wszystkim) emotka - Lenny Face.
Zadaniem użytkownika jest zbieranie $ oraz wspinaczka na coraz wyższe poziomy. Za zebrane dolary odblokowujemy nowe skiny z nowymi buźkami. Gra wymagająca ogromnego refleksu :)

Zapraszam do zagrania i komentowania :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.waxer.lennyrace&hl=pl

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez Alvancaran Dyskutant (8,160 p.)
Fajna ale strasznie trudna
0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez Zaglowiec Dyskutant (9,200 p.)
Gra nawet fajna, ale zniechęca (przynajmniej mnie) jej poziom trudności na starcie. Fakt, może dobry w zręcznościówkach nie jestem, ale tutaj z trudem doskoczyłem do 2 poziomu/granicy (nie wiem jak nazwać). Sztuką jest zrobienie gry, która jest ciężka (lub z czasem taka się staje) i nie zniechęca przy tym gracza.

Ogólnie życzę powodzenia w dalszych projektach (mam nadzieję, że gry będą łatwiejsze :) )
0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez Evelek Nałogowiec (28,960 p.)
Ale szajs. :D Żeby to jeszcze wolniej spadało to spoko, a tak to dotarłem do 3 poziomu. :D
0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez operator Stary wyjadacz (10,920 p.)
Zarobisz miliony :O To jest genialne!!!

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 191 wizyt
+4 głosów
2 odpowiedzi 399 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 288 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...