• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szczesliwego Nowego Roku, czyli oczekiwania kazdego z nas

VPS Starter Arubacloud
+18 głosów
603 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2016 w Offtop przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Witam,

jako iz dzisiaj bedziemy wchodzic w Nowy Rok, to chcialem wszystkim zyczyc, jak najlepszego nowego roku, duzo udanych projektow, milego czasu nad kodem i wszystkiego co najlepsze. A dla studentow, zaliczenia roku :D. I moze ma ktos jakies koderskie postanowienie nowo roczne?

Pozdrawiam i milego czasu :)

7 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

Moim postanowieniem jest przede wszystkim to, abym nauczył się wreszcie kończyć projekty które zacznę i miał więcej motywacji do ich realizacji. To moja największa bolączka, lubię to robić, ale nie mogę się zmotywować, aby pracować nad nimi tak długo, żeby doprowadzić je do samego końca.

Poza tym ogarnąć bardziej Symfony, dokształcać się ogólnie w PHP oraz zrobić jakieś ciekawe rzeczy w Arduino (które od dawna posiadam, a jeszcze nic sensownego nie zrobiłem). No i rzecz jasna poświęcać trochę więcej czasu na forum w sensie kodu i rozwoju technologicznego - do tego zachęcam wszystkich bo im więcej osób pomoże, tym więcej możemy zrobić.

A tak bardziej ogólnie życiowo to znaleźć w końcu pracę, najlepiej jako PHP/web developer ;)

Dobrego roku dla wszystkich.

komentarz 31 grudnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
komentarz 1 stycznia 2017 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Moją motywacją jest to, że jak już przebrnę przez podstawy np. robienia gry (sterowanie, inwentarz itp), to mogę się zająć o wiele ciekawszymi rzeczami
+3 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
Moje postanowienie: zacząć kodować, bo aktualnie większość czasu spędzam w dokumentacji czytając i upewniając się, że funkcja na pewno zwraca to co myślałem :)
+3 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Też wszystkim wam życzę wszystkiego najlepszego w następnym roku.
Nie mam postanowienia noworocznego gdyż uważam że to zbędny element.
+2 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)

Moje koderskie postanowienie: Mniej kodować. Ale jak to? Dlaczego? Bo tak się to wkręciłem, że mało czasu poświęcam innym ludziom i na naukę innych przedmiotów a wkrótce egzamin.

komentarz 31 grudnia 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Ja juz od dawna wiecej czasu z maszynami przebywam niz z ludzmi :D jakies 3/4 to czas na laptopie itd, a reszta to juz szkola
+2 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Postanowienie noworoczne, aby ludzie promowali bardziej niszowe języki programowania. I nie trzymali się w kółko tych słusznych jedynych od lat technologii.
komentarz 31 grudnia 2016 przez marko Nałogowiec (29,170 p.)
@spokojny Z ciekawości zapytam jakim językiem jest ADA?

Pytanie zadaję z prawdziwej,nieokiełznanej ciekawości.

Przy okazji.Wszystkiego dobrego Wszystkim Pasjonatom na Nowy Rok.Oczekiwań nie mam jakichś specjalnych.Jest dobrze ale może być lepiej :)
komentarz 31 grudnia 2016 przez spokojny Nałogowiec (28,630 p.)
Departament Obrony USA go promował to nie jest niszowy. O znasz się na językach, byś był dobrym detektywem tajnych służb ;)
komentarz 31 grudnia 2016 przez marko Nałogowiec (29,170 p.)
A wydaje się być niszowym językiem,dlatego że nie widzę by ktoś z pasjonatów się tym interesował.

Znalazłem w Debianie coś takiego jak gnat-gps dla ADA manual do ADA.

I zastanowiło mnie to trochę,dlaczego nie zauważam "Adowców" ;)

Może za trudny język,a może niewygodny?

Jeśli jest ktoś kto koduje w ADA to może skreśli parę linijek w temacie.Dlaczego ten język wydaje mi się niszowym?Odpowiedź nie jest konieczna,ale miło by było.

Dziękuję :)
+2 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2016 przez KariK-02 Mądrala (6,030 p.)
Moje koderskie postanowienie to: zbudowanie inteligentnego domu opartego RPI 3 i wymasterowanie PHP i C#.
2
komentarz 31 grudnia 2016 przez Michał628496 Pasjonat (17,340 p.)

Powodzenia zatem , nie zrobisz w pełni inteligentnego domu , ale jak zrobisz coś w tym stylu to się pochwal na forum wink

1
komentarz 31 grudnia 2016 przez KariK-02 Mądrala (6,030 p.)

Jak mi się uda coś zrobić to się pochwale. wink

+2 głosów
odpowiedź 1 stycznia 2017 przez niezalogowany
Z okazji Nowego Roku 2017, życzę wszystkim hakerom i hakerkom i programmerom i programmerkom, aby dobry Bóg dawał Wam siłę w podążaniu po informatycznej ścieżce.

https://youtu.be/N50OxOEtcHI

Podobne pytania

+23 głosów
7 odpowiedzi 1,092 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2017 w Offtop przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
+13 głosów
5 odpowiedzi 322 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2019 w Offtop przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
+34 głosów
3 odpowiedzi 986 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2017 w Offtop przez niezalogowany

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...