• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyświetlanie postów na forum

0 głosów
138 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2015 w HTML i CSS przez lukkru Nowicjusz (190 p.)
To pytanie może pasować do javascript i PHP, bo nie wiem ktore wlasciwie narzędzie będzie odpowiednie do rozwiązania mojego problemu.

Chciałbym wyświetlać posty na forum, wcześniej wczytując sobie do tablic dane z bazy danych postów. Nie mam pojęcia, jak to wygląda na typowych forach, ale to rozwiązanie wydaje mi się wygodne. Dane z tablic chciałbym w jakiś sposób wyświetlać, aby ułożyły się w drzewko postów, i mogę zrobić to za pomocą PHP. Jednak estetyka forum i tak dalej wymaga stosowania div'ów i css'a. Pytanie brzmi - czy jest możliwe zrobienie tego po prostu w javascripcie i wymaga ode mnie przeczytania materiałów o tym języku, czy możliwe jest połączenie php i htmla żeby można było użyć css'a i div'ów w pętli?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 17 maja 2015 przez jaca121212 Nałogowiec (38,070 p.)
wybrane 17 maja 2015 przez lukkru

Najlepsza
jest to możliwe  użycie php petli while  czy for i połączenie z html  i wyśtylować w css bo javascriptcie się może da ale jest łatwiej w html+css ja kiedż miałem podobną rzecz i robiłem to za pomoca php+html+css+javascipt(tylko w nim ustawiałem przycisk pokaż i ukryj) a resztę bez js
komentarz 17 maja 2015 przez lukkru Nowicjusz (190 p.)
w sumie to dzieki bo metoda prob i bledow pol godziny mi zajelo znalezienie rozwiazania jak juz wiedzialem, ze jest to mozliwe :)
komentarz 17 maja 2015 przez jaca121212 Nałogowiec (38,070 p.)
nie ma za co

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 248 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2015 w HTML i CSS przez NTXFN Gaduła (3,480 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 111 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez tales Nowicjusz (210 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 277 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2016 w PHP, Symfony, Zend przez zkkf56 Mądrala (7,310 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o szczegółowe opisanie problemu oraz udostępnienie wszystkich istotnych informacji (kody źródłowe, zrzuty ekranu itp.).Opisanie problemu

65,677 zapytań

112,314 odpowiedzi

237,031 komentarzy

46,654 pasjonatów

Przeglądających: 224
Pasjonatów: 9 Gości: 215

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...