• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co jest potrzebne do stworzenia konkretnej aplikacji w JavaFx

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
339 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2016 w Java przez PsyLisek Użytkownik (570 p.)
Witam, chciałbym napisać program okienkowy przy pomocy JavyFx i chciałbym, abyście podpowiedzieli mi gdzie znajdę kursy, które mi w tym pomogą.

Założenia programu:

1. Obsługa klawiatury i momencie gdy program jest włączony w tle. Program będzie wykonywał różne akcje, gdy np. gramy w grę. (Ilość kliknięć PPM w jakimś RTSie lub Spacji w Bomberze :D oraz kombinacje klawiszy np. Alt+F4).

2. Zapis i odczyt plików w dokumencie tekstowym.

3. Obsługa klawiatury w innej aplikacji (np. Chcemy na chacie w jakimś MMORPG napisać jakąś wiadomość wcześniej przygotowaną).

4. Program znajdowałby się na pasku narzędzi.

Chciałbym z góry podziękować za pomoc. Mam nadzieję, że zbytnio nie zaśmiecam tego forum :D

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 grudnia 2016 przez playerony Pasjonat (15,240 p.)
wybrane 28 grudnia 2016 przez PsyLisek
 
Najlepsza

Ja osobiści uczyłem się JavyFX stąd, a jeżeli mi czegoś tam brakowało, chciałem bardziej zgłębić dany temat to wyszukiwałem to w sieci. Opisane przez Ciebie zagadnienia znajdziesz na angielskich stronach internetowych(głównie stackoverflow). Btw. skrót Alt+F4 działa nawet bez implementacji.

komentarz 28 grudnia 2016 przez PsyLisek Użytkownik (570 p.)
Miałem na myśli licznik ile razy użyłeś kombinacji Alt+F4
+1 głos
odpowiedź 30 grudnia 2016 przez K0XM4N Gaduła (3,640 p.)
komentarz 30 grudnia 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,910 p.)
Fajny tutek się zapowiada :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 148 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 169 wizyt
pytanie zadane 29 grudnia 2018 w Java przez ILikeJava Obywatel (1,230 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 90 wizyt
pytanie zadane 23 października 2018 w Java przez ILikeJava Obywatel (1,230 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...