• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

CS:GO wywala mmy przy odliczaniu po załadowaniu.

Object Storage Arubacloud
+1 głos
716 wizyt
pytanie zadane 26 grudnia 2016 w Offtop przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
Cześć, od ostatniego update (jakiś max miesiąc temu) cs:go zaczęło wywalać przyładowaniu map takich jak cache, cooble (ten zamek) i inne większe niż dust2.

Zacząłem bawić się swoim komputerem tak by otrzymać jak najlepszy performance. A to wyłączyłem wszystkie bajery win 10 pro, ustawiłem tą dodatkową pamięć ram tak żeby było wszystkiego 11GB (mam 4 gb ram 32 bit sys) i ogólnie zrobiłem wszystko co się tylko dało żeby działało. Udaje mi się teraz załadować tylko mapy takie jak mirage albo dust2 przy reszcie wywala bez błędów. Nawet odpaliłem csa w konsoli żeby zobaczyć jaki kod errorlevel mi wypluje i dostałem 0 czyli, że wszystko ok.

Kiedy ładuję mapę mirage i poruszę myszką, to przy odliczaniu czasu po załadowaniu (bo wywala po załadowaniu, a nie w trakcie) gra wywala do pulpitu. Nie mogę przez to dołączyć do gry przed upływem czasu i cały czas dostaje bany. Nic nie mogę z tym zrobić.

Kiedy odpaliłem csa w konsoli, odpalił się bez uruchamiania vaca i wtedy wszystkie mapy bez problemu mi się ładowały (bo wywalają niezależnie od tego czy gram mma). W steam zrobiłem to sprawdzanie spójności plików i niby naprawiło, ale dalej nie działa. A no i po dodaniu ramu też nic się nie poprawiło.

Jestem załamany. Wiem, że powinienem kupić nowy komputer, ale nie każdego na to stać i chcę jeszcze wycisnąć z tego złomu tyle ile tylko mogę.

Miesiąc temu cs chulał super. Cały czas bez problemu wyciągam stabilne 60 fps (ustawiłem blokadę na 60) i spada czasem do 40 w smokach. Co robić? Da się jakoś reinstalować vaca? Może po aktualizacjach trzeba mu zrobić spójność plików? Nwm sam.. :(

 

Mój złom, to:

karta: nvidia geforce gt 610

procesor: intel core i3 540 3.07Ghz 3.06Ghz

system: 32 bit windows 10 pro

monitor max 60 fps

CsGo ma ustawione parametry na minimum i jeszcze rochę.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 grudnia 2016 przez mati2762 Mądrala (5,510 p.)
Zobacz czy w ustawieniach -> klawiatury i myszy , masz przypisane klawisze do chodzenia.
komentarz 27 grudnia 2016 przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
jaki to ma związek? Mi chodzi o to, że gra wywala przy ciężkich mapach, a nie, że zawsze, a nawet jeżeli, to tak błachy błąd już by dawno poprawili, jak wywalanie gry, bo ma się nie przypisane klawisze do poruszania się. :/
komentarz 27 grudnia 2016 przez mati2762 Mądrala (5,510 p.)
Ja tak niedawno miałem ze mi gra wywalało bo nie maiłem przypisanych klawiszy
0 głosów
odpowiedź 26 grudnia 2016 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Nie przesadzaj. To nie jest zły komputer do gry o takich niskich wymaganiach.

Na twoim miejscu odinstalowałbym grę, a nawet steama i zainstalował ponownie. Wygląda mi to na jakiś błąd software.
komentarz 27 grudnia 2016 przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
Tak też zrobię i dam znać czy działa. :) Myślę, że masz rację, bo gra wywala kompletnie randomowo od samego początku, ale wtedy działo się to tak sporadycznie, że nie sprawiało mi to żadnego problemu.
komentarz 25 maja 2017 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
pomogło?
komentarz 3 czerwca 2017 przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
nie, ale napisałem do valve i odpisali mi, że aby odpalić cs go i żeby nie wywalał, to muszę mieć spokojne 2gb wolnego miejsca, a mam jedynie 1gb wolnego czyli tyle ile trzeba aby uruchomić grę. :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 169 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Niglet Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,532 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Rajion Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 321 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Bielson Użytkownik (540 p.)

92,565 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,598 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...