• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Telewizja internetowa

Object Storage Arubacloud
+1 głos
188 wizyt
pytanie zadane 26 grudnia 2016 w Offtop przez weats Początkujący (470 p.)
Witam!

Jak już niektórzy zauważyli w temacie, mam zamiar zapytać o telewizję internetową. W sieci znajdziemy nie kilka, nie kilkanaście, a ogrom stron z kanałami telewizyjnymi. Moje pytanie na sam początek, a mianowicie jak to jest względem prawa. Czy strona z udostępnionymi streamami ma prawo zarabiać na reklamach które wyświetlają się na tejże stronie, bo wydaje się że większość z nich jest tworzona tylko i wyłącznie po to by nawalić na nią masę reklam, tyle ile się da i niech się teraz użytkownik męczy, albo wyłączasz reklamy albo 'dupa' nie ogladasz, bo my sobie zablokujemy twojego adblocka. A drugie pytanie jest czysto z ciekawości, jak udostępniane są dane kanały na stronie internetowej? Tzn. stream z np. TVN7? Nie chodzi mi tutaj o strony na których to każdy kanał jest udostępniany przez osobnego usera, a o strony na których ciągle jest aktywny stream.

Jest też wiele stron z różnymi serialami etc. i tutaj też zastanawia mnie to czy jest to legalne ;/ co prawda to nie sama administracja udostepnia dany serial/film, ani tez pliki nie sa przechowywane na ich serwerach, a jedynie udostępniane są linki wraz z playerem.

Na koniec miłych, radosnych, ciepłych i udanych świąt oraz oczywiście udanego przyszłego roku 2017!

Pozdrawiam!

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 grudnia 2016 przez mati2762 Mądrala (5,510 p.)
edycja 26 grudnia 2016 przez mati2762
Udostępnienie kanału z naziemnej telewizji w internecie wydaje mi się legalne .

Też myślałem kiedyś o takim pomyśle ale nie wiem jak to jest pod względem prawa .

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 459 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2016 w Offtop przez Karitto Użytkownik (610 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 229 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2022 w Offtop przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
+2 głosów
3 odpowiedzi 1,036 wizyt
pytanie zadane 13 października 2018 w Offtop przez C.J Obywatel (1,370 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...