• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bot na czat wyszukujący sam tekst

0 głosów
176 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2016 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Adam238 Nowicjusz (120 p.)
Witam, chciałbym stworzyć szkoleniowego bota wypisującego tekst na chacie oraz pobierającego tekst, który wcześniej wyłapuje ze strony, słyszałem o Styler na Chrome aby załadować skrypt JSa, ale jednocześnie chciałbym aby ten skrypt był do "wypisywania" i "pobierania" tego co dostanie tzn. chciałbym stworzyć uniwersalną bazę dla bota (docelowo ma to być inteligentny bot do pisania z ludźmi), która będzie na komputerze u mnie. Jeżeli możecie mi doradzić, bo ze skryptami itp. bawię się od niedawna. Znam obecnie C,C++, Javę i uczę się JSa i chciałbym aby owy bot był motorem do nauki praktycznego JSa. Od czego zacząć?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 25 grudnia 2016 przez crool Obywatel (1,000 p.)
Dzień dobry, polecam do takiej zabawy platformę NodeJs, jest to w skrócie javascript po stronie serwera. Dzięki modułowi Socket.io możesz wysłać wiadomość wpisaną ze strony klienta do serwera, przetworzyć, zapisać do bazy i wysłać odpowiednią odpowiedź, więcej tutaj: https://nodejs.org/en/ http://socket.io/ pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 732 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2016 w C i C++ przez ormu16 Mądrala (5,040 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 63 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2018 w Python, Django przez kuba802802 Początkujący (360 p.)
–2 głosów
0 odpowiedzi 212 wizyt
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o odpowiedni tytuł, kategorię oraz tagi.Tagi

63,177 zapytań

109,411 odpowiedzi

228,567 komentarzy

42,799 pasjonatów

Przeglądających: 207
Pasjonatów: 11 Gości: 196

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...