• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja kolejna gra w Unity - świąteczny projekt

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
355 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2016 w Nasze projekty przez DaroN2391 Początkujący (380 p.)
edycja 10 lutego 2017 przez DaroN2391

Witam.

Chciałbym przedstawić wam moją trzecią grę zrobioną w Unity. Gra powstała specjalnie z myślą o świętach, lecz niestety za późno wpadł mi do głowy ten pomysł więc ne zdążyłem wprowadzić wielu planowanych funkcji. Gra polega na dostarczaniu prezentów za pomocą drona , wrzucamy je do kominów różnych domów w ograniczonym czasie .

Drone Gift Delivery

Zapraszam do pobierania moich pozostałych gier i oceniania ich. Motywujecie mnie w ten sposób do rozwijania swoich umiejętności ,poprawiania  moich gier i tworzenia nowych.

Blocky Bomb Apocalypse

Drone Heroes Racing

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+3 głosów
7 odpowiedzi 1,202 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez mix923 Początkujący (450 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 222 wizyt
pytanie zadane 16 września 2017 w OpenGL, Unity przez kacpx123 Początkujący (410 p.)
+7 głosów
8 odpowiedzi 608 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2015 w Nasze projekty przez Yoninde Początkujący (320 p.)

92,417 zapytań

141,222 odpowiedzi

318,983 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...