• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Czy mój szef wie, że nie jestem programistą?

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
709 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2016 w Sprawy forum przez dkarski Obywatel (1,610 p.)
zamknięte 6 marca 2020 przez dkarski

Czy mój szef wie, że nie jestem programistą? Czasem zadaję sobie takie pytanie. Zastanawiam się, kiedy mój szef odkryje, że go oszukuję. Kiedy złapie mnie na gorącym uczynku i powie: „Aha! Mamy Cię! I co teraz?!”.

komentarz zamknięcia: nie aktualne
1
komentarz 22 grudnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
edycja 22 grudnia 2016 przez HaKIM

Poza tym to pisanie tego postu zajęło Ci pewno coś około godziny, nie lepiej było wysłać ostatni fragment drogą mailową do Mirosława a przez resztę czasu starać się czytać artykuły/książki itp. które pomogą Ci dorównać wiedzy kolegą z pracy?

Za cholerę nie jestem w stanie pojąć po co to wszystko napisałeś...

Pracuję od 6-mcy. Odnoszę wrażenie, że wdarłem się do tej firmy, jako oszust. Nie zostałem do niej zaproszony, jak wielki mag. Nieustannie się uczę, wykonując zadania na projekcie, wciąż szukam odpowiedzi na pojawiające się we mnie pytania.

Harry Potter również nie wyczarował patronusa na pierwszym roku. Przyzwyczaj się. W tej branży to normalne. : )

2
komentarz 5 grudnia 2017 przez obl Maniak (51,280 p.)

Pisanie o programistach jako magach czy bogach trochę mnie rozśmiesza.Aż przypomniał mi się skecz https://www.youtube.com/watch?v=nB_6JVaDlt8

My wszyscy jesteśmy bohaterami, każdy człowiek jest przydatny i wielu ludzi potrafi robić rzeczy, których ja nie potrafię.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 5 grudnia 2017 przez PaulGilbert Gaduła (3,280 p.)
Jak postępy po roku pracy? :-) Dużo przyniósł ten roczek progresu? Czy może wręcz przeciwnie - zniechęcenie?
1
komentarz 12 grudnia 2017 przez dkarski Obywatel (1,610 p.)
Hej, dzięki za wiadomość! :) Patrząć wstecz to myślę, że jest postęp. Dużo się nauczyłem, ale też dowiedziałem, jak dużo nie wiem i ile przede mną! Pracuję jako front developer, co sprawia mi dużo radości i cieszę się, że mogę współdzielić swoje hobby z pracą. Nie zawsze jednak jest łatwo. Nie ma zniechęcenia, nawet wręcz przeciwnie! Mam w sobie dużo energii na więcej i chciałbym Ci to samo napisać za rok! :D

Paul, dzięki za to pytanie! :)
+1 głos
odpowiedź 22 grudnia 2016 przez niezalogowany

Troszkę chyba pokolorowałeś swoją opowieść. Rozumiem, że niewiele wiesz, a wiedzę opierasz na tym co przedstawił Pan Mirosław Z. (z całym szacunkiem mocno przestarzałą)? Przypuszczam, że po prostu sam się wiele jeszcze uczyłeś z innych źródeł, bo akurat filmów związanych z stronami internetowymi nie jest wiele u Pan Mirosława. Mogłeś jednak to napisać. 

 

Takie zdania jak: 

Słuchając rozmowy kolegów z pracy zastanawiam się, o czym oni właściwie mówią.

Mówią o tym, że siedzisz w pracy, nie wiesz co tam się dzieje, ale dostajesz za to pieniądze? :D Chyba twój szef jest miłosiernym samarytaninem. :) 

 

 

Troszkę to wszystko wygląda na bajkę, ale wierzę że udało Ci się znaleźć pracę i Ci gratuluję. :) Życzę ciągłego rozwoju. Powodzenia

Podobne pytania

+67 głosów
22 odpowiedzi 2,001 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Sprawy forum przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 173 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2015 w Sprawy forum przez bartez86 Nowicjusz (220 p.)
+8 głosów
5 odpowiedzi 577 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...