• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

mcafee antywirus

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
163 wizyt
pytanie zadane 21 grudnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Sylwia Mazur Nowicjusz (120 p.)
edycja 21 grudnia 2016 przez Sylwia Mazur
Witam. Od 2 dni mam problem, którego nie potrafię rozwiązać. Z góry zaznaczam, że kompletnie nie radzę sobie z komputerem. Okolo 2 miesiace temu mój laptop odmówił posłuszeństwa, oddałam wiec go znajomemu aby postawił system od 0. Po odebraniu sprzętu okazało się, że nie mogę połączyć się z internetem(połączenie niby było, zasięg również jednak widniała ikonka wykrzyknik w żółtym trójkąciku oraz informacja o braku dostepu do sieci). Sprawa została załatwiona poprzez usunięcie z listy programow antywirusa mcafee. Kilka dni temu problem powrócił (podczas uruchamiania komputera nastąpiło odzyskiwanie systemu - nie wiem czym spowodowane) zniknęło mi kilka programów, które zainstalowałam może tydzień wcześniej +powrócił ten nieszczęsny antywirus a z nim brak możliwości połączenia z internetem.. Próbowałam szukac sposobu jak sobie z tym poradzić jednak nic nie znalazłam. Kiedy probuje uruchomic antywirusa wyskakuję mi informacja, ze konieczne jest połączenie z internetem..  probowalam tez odinstalować go po przez panel sterowania co niestety nie przynosi skutku - pojawia się okno w ktorym zaznaczam haczykami, ktore programy chce usunac i informacja, aby zatwierdzić klikając "usun" czego w tym oknie niestety nie ma(wyglada to jakby zostalo ucięte pół okna, nie da rady go w zaden sposób rozszerzyć itp)

Czy ktoś potrafi pomóc w tej sprawie,.doradzić?

Ps. Czytałam o programie do usuwania tego antywirusa jednak nie mam możliwości aby go pobrac, ponieważ internet mi nie łączy.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 2,749 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 332 wizyt
pytanie zadane 11 września 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez XSPACE Użytkownik (690 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 380 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...