• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows 10 PRO OEM za niecałe 100 zł?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
7,080 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
Witam. Zobaczyłem dzisiaj na Allegro oferty z systemem Windows 10 PRO OEM w szokująco niskich cenach. Jest to klucz do aktywacji, a nie sam system. Co o tym sądzicie, czy jest to legalny kod którym można w 100% legalnie aktywować system? Wydaje mi się to podejrzane.

Oferta 1: http://allegro.pl/windows-10-home-32-64bit-klucz-f-vat-i6598858843.html

Oferta 2: http://allegro.pl/windows-10-pro-32-64-bit-f-vat-23-oem-i6615852264.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=223773

 

Ofert jest więcej, wystarczy wpisać w pasku wyszukiwania w allegro Windows 10

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 19 grudnia 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

To jest nielegalne. Kradzione albo fałszowane. czytaj

komentarz 1 stycznia 2018 przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
Ej, mam pytanie od ciebie czy jest mozliwość że tak jak na G2A ktoś generuje klucze i je sprzedaje? Chodzi mi tutaj o to że np. klucz z systemem na płycie kosztuje 400zł a sam klucz np. 50 lub 100? Wiesz nagranie na płytę + robocizna to np to 300 / 350 (teoryzując).
1
komentarz 1 stycznia 2018 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

Microsoft nie sprzedaje i nie umożliwia sprzedaży samych kluczy! 

Tutaj masz to dokładnie opisane na dole w zakładce "Uważaj na klucze produktów sprzedawane oddzielnie"

 

komentarz 1 stycznia 2018 przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
Dzięki.
+1 głos
odpowiedź 19 grudnia 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
edycja 19 grudnia 2016 przez marko
Cześć.

Ja bym tego klucza do windy nie kupował,w tych miejscach.Nie mam zaufania do takich miejsc.

Może spróbuj wpierw telefonicznie skontaktować się ze sprzedawcą (który jest na urlopie)i może rozwieje Twoje wątpliwości  ;)

Moje zdanie jest takie,zostaw to swoje osiemdziesiąt parę złotych w kieszeni,na kompie zainstaluj jakieś distro Linuksa.Oszczędzisz sobie stresu,no i kasy ;)

I coś jeszcze,w google wpisz frazę klucze do windows z allegro opinie.Artykuł pierwszy lepszy.

https://bezprawnik.pl/office-windows-z-allegro-policja/

Po przeczytniu kilku artykułów wyrobisz sobie własne zdanie i podejmiesz decyzję.

Pozdrawiam.
0 głosów
odpowiedź 19 grudnia 2016 przez mzcmc Użytkownik (620 p.)
Jest to jak najbardziej trafna oferta ,na aukcji masz tylko sam kod a system ściągasz ze strony microsoftu. Więc sam musisz sobie zrobić płytę botowalna itp, sam zakupiłem w ten sposób W7 ultimatum cena 40 zl. Sprawdź komentarze allegrowicza dodatkowo i powinno byc dobrze.:)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 4,469 wizyt
–3 głosów
4 odpowiedzi 2,060 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,022 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez CzareQ1221 Nowicjusz (230 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...