• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

z Form1 na Form2

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
267 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2016 w Visual Basic przez Adam4444 Nowicjusz (180 p.)

Witam wszystkich 

Potrzebuje pomocy jestem osobą ucząca się w programowaniu języka

Visual Basic 2010

Mam przygotowany projekt Form1 a w nim TextBox1 ,TextBox2 i Button  następna zakładka Form2 a w nim Label1 , Label2 i Button wyjscie .

Potrzebuje takiej pomocy w Form1 w wpisuje TextBox1 Karol i w TextBox2 Zbyszek po wciśnięciu Button przechodzę w Form2 i mam w Label1  Karol a w Label2 Zbyszek .

Tu mam problem bardzo proszę o pomoc Adam z Łodzi pozdrawiam

 

komentarz 16 grudnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Czego dokładnie oczekujesz?

Gotowego rozwiązania?

http://forum.pasja-informatyki.pl/regulamin-forum

Sprawdź: II.2.G

komentarz 17 grudnia 2016 przez Adam4444 Nowicjusz (180 p.)
edycja 17 grudnia 2016 przez Adam4444
Witam problemem jest to że nie umiem tego napisać dopiero się uczę .Wiem jak przejsc z Form1 na Form2 .Pisze tu bo chce pomocy z tego srodowiska Visual Basic nie mam znajowych . Powiem otwarcie poproszę o przykład mojego problemu co napiisalem . Bardzo dziekuje

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2016 przez Dofosh Obywatel (1,480 p.)

Przykład:

Form2.Label1.Text = ""

Mam nadzieję że używając tego przykładu uda Ci się to zrobićsmiley

komentarz 17 grudnia 2016 przez Adam4444 Nowicjusz (180 p.)
Niezrozumiałe jest to dla mnie a gdzie textbox1 jak te polecenie przeniesienia z niego do form2 na label1 ma brzmiec.
komentarz 17 grudnia 2016 przez Dofosh Obywatel (1,480 p.)

Form2.Label1.Text = TextBox1.Text smiley

komentarz 17 grudnia 2016 przez Adam4444 Nowicjusz (180 p.)

Chciałem bardzo podziękować panu za pomoc przez mękę nie mogłem sobie poradzić z ta aplikacją .

Teraz to widzę ze jest to proste jak cep tak to można nazwać.

Ale z czasem człowiek nauczy się wszystkiego.

komentarz 17 grudnia 2016 przez Adam4444 Nowicjusz (180 p.)
edycja 17 grudnia 2016 przez Adam4444

Problem mam jeszcze z drukowaniem ponieważ drukuje mi tylko w pionie ale ja chciałbym w poziomie jak to ustawić.

 Private Sub Button24_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button24.Click
        PrintForm1.Print()
    End Sub
End Class

i w ustawieniach które sa we własciwosciach PrintForm 

przetestowałem wszystkie ale w zadnych nie moge obrócic strony w jednym z ustawień jest tylko nie mozna zaznaczyc .

 

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 510 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2015 w C# przez niezalogowany
+2 głosów
1 odpowiedź 215 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2015 w C# przez niezalogowany
–5 głosów
0 odpowiedzi 221 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...