• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy to są oryginalne słuchawki ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
281 wizyt
pytanie zadane 12 grudnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Karol Ołtarzewski Obywatel (1,260 p.)
Witam.

Czy to są oryginalne słuchawki razer kraken pro:

http://allegro.pl/razer-kraken-pro-neon-gwara-totalna-wyprz-i6627626139.html

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 12 grudnia 2016 przez Bielson Użytkownik (540 p.)
nie znam się na słuchawkach, ale widząc tyle pozytywnych opini, to myśląc logicznie firma by se nie pozowiła na sprzedaż czegoś co nie jest oryginalne
komentarz 12 grudnia 2016 przez Karol Ołtarzewski Obywatel (1,260 p.)
edycja 12 grudnia 2016 przez Karol Ołtarzewski
sorry nie doczytałem że to idzie z zagranicy
0 głosów
odpowiedź 12 grudnia 2016 przez Jackobs Bywalec (2,430 p.)
Wszystkie parametry zgadzają się z oryginałem tylko gwarancję mają różną 12 lub 24 miesięcy.

Na amazon chodzą po 40$ więc pewnie  stamtąd zamawia.
komentarz 12 grudnia 2016 przez Jackobs Bywalec (2,430 p.)
A i jeszcze "Opakowanie zastępcze OEM folia"....więc będą bez oryginalnego opakowania
komentarz 12 grudnia 2016 przez Karol Ołtarzewski Obywatel (1,260 p.)
czyli mogą być używane?
komentarz 12 grudnia 2016 przez Jackobs Bywalec (2,430 p.)
Tego to nie wiem ale zamiast otwierać oryginalne pudełko ze świeżym powietrzem nowości otrzymać słuchawki zamknięte w woreczku z kartą gwarancyjną. Pewnie dzięki temu zmiejszają gabaryty paczki i koszty dostawy. Najlepiej zadzwoń jutro i zapytaj oto:)
komentarz 12 grudnia 2016 przez Jackobs Bywalec (2,430 p.)
A i zapytaj się o pochodzenie produkty, żeby instrukcja nie była po chińsku.

Mnie by zniechęciły jego negatywne komentarze ale to tylko moja opinia..
komentarz 12 grudnia 2016 przez Karol Ołtarzewski Obywatel (1,260 p.)
komentarz 12 grudnia 2016 przez Jackobs Bywalec (2,430 p.)
Wydaje się lepszy sprzedawca ale produkt ten sam. Ogólnie mają obowiązek przyjąć reklamację jeżeli produkt Ci się nie spodoba.  W tych dwóch przypadkach jest mała różnica cenowa pierwszy więcej liczy za przesyłkę za drugi za produkt:).
komentarz 12 grudnia 2016 przez Karol Ołtarzewski Obywatel (1,260 p.)
czyli bardziej opłaca się kupić drugi produkt
komentarz 12 grudnia 2016 przez Jackobs Bywalec (2,430 p.)
Wolę dać te 9 złotych więcej i kupić u sprzedawcy, który odpowiednio podchodzi do klienta, niż potem się denerwować.

Podsumowując na to wychodzi ,że dostajesz oryginalny produkt bez oryginalnego opakowaniu z polową okresu gwarancyjnego.(stąd ta różnica w cenie).

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 132 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 214 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 60 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez Kamil14 Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...