• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

One page główna strona

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
182 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2016 w HTML i CSS przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)

Witam mam pytanie oraz potrzebuję małej pomocy. Z ulotki muszę odtworzyć wygląd na stronę główną.

Wygląda to tak.

I mam pytanie. Czy lepiej robić to html/css czy może napisać do grafika o wysłanie plików graficznych.

Jeżeli html/css to może ktoś byłby chętny mi pomóc nakierować itp jak to zrobić :) Jest jeszcze druga sprawa.

Zdjęcia będą 2 i chciałbym zrobić tak że jak jest ten niebieskawy pasek u góry on by się ładował. Po naładowaniu zmieniało by się to zdjęcie niżej i ładował by się żółty pasek. Gdzieś widziałem taką wtyczkę js ale nie pamiętam jak ona się nazywała. Obiekty te były by stałe to znaczy. Po przejechaniu strony do doły nie poruszały by się bo menu jest inne :) Z góry bardzo dziękuję za pomoc :) 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 grudnia 2016 przez Mlody89 Mądrala (6,920 p.)
logo i zdjęcia sobie załatw jako obrazki (tylko żeby logo było png i miało obszar w okół przezroczysty) reszta w html/css
komentarz 10 grudnia 2016 przez niezalogowany

PNG nie jest tu potrzebne. JPG + border-radius: 50%

a najlepiej w SVG

komentarz 10 grudnia 2016 przez Mlody89 Mądrala (6,920 p.)

Można i tak, na pewno było by to szybsze i korzystne dla zachowania jakości grafiki tylko pytanie czy grafik ma to logo w wektorze czy jedynie raster. laugh

komentarz 10 grudnia 2016 przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
Logo wysłał mi w png innego mówi że nie ma jeszcze czekam na zdjęcia.
komentarz 10 grudnia 2016 przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
Loading bar zrobiłem, logo dodałem zostały mi tylko 2 małe problemy. Nie wiem jak najlepiej to zrobić.
1. Tekst ,,Praktyczne kursy dla Ciebie" jak najprościej tam umieścić?

2. Jak dodać to zdjęcie żeby dochodziło do połowy loga a dalej białe żeby było?

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 149 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 319 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2018 w JavaScript przez Vromix Początkujący (410 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 300 wizyt
pytanie zadane 18 września 2017 w Nasze projekty przez Pecet48 Użytkownik (500 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...