• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tworzenie strony internetowej

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
476 wizyt
pytanie zadane 6 grudnia 2016 w Ogłoszenia, zlecenia przez gamon Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 6 grudnia 2016 przez Arkadiusz Waluk

Witam serdecznie! :)

Kto pomoże w tworzeniu strony internetowej? To może być np. sklep internetowy, kawiarnia, kwiaciarnia itp.
STRONA MA POSIADAĆ:
*szablonyWWW
*4 podstrony
*zdjęcia
*hyperlinki do stron zewnętrznych
Ja niestety jestem z tego zielona, a bardzo pilnie potrzebuję takiej stronki crying
Jeżeli ktoś mógłby pomóc byłabym bardzo wdzięczna smiley
BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ! I POZDRAWIAM! wink

3
komentarz 6 grudnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Nawet nie napisałaś czy ta pomoc będzie opłacana oraz, najważniejsze, na czym będzie polegać.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2016 przez dewe Gaduła (4,300 p.)
Mogę się podjąć zlecenia. Kontakt tutaj na forum w Prywatnej Wiadomości.
0 głosów
odpowiedź 4 lutego 2017 przez NeAst Obywatel (1,170 p.)
Witam! Jestem chętny ci pomóc skontaktuj się ze mną na pw ;)
0 głosów
odpowiedź 4 lutego 2017 przez ForeverFriendzone Dyskutant (7,520 p.)
Jeżeli jesteś ładna, w wieku 16-19 lat i inteligentna to chętnie mogę pomóc :) W przeciwnym razie myślę, że nikt nie będzie za darmo robił Ci jakiejkolwiek strony :P

Polecam również samodzielną naukę z Mirosławem Zelentem na kanale- wystarczy jego kurs HTML i jestem pewien, że sobie z tym poradzisz, bo to nie jest dużo pracy. Ewentualnie można poszukać gotowców w Google i wzorować się na nich tworząc własną stronę.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 259 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2017 w HTML i CSS przez agit45 Obywatel (1,110 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 318 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Qubenz Użytkownik (570 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 354 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...