• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

W czym pisać rozszerzenia do chrome?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
666 wizyt
pytanie zadane 6 grudnia 2016 w C i C++ przez BlvckFox Gaduła (4,240 p.)

Witam, chciałbym zrobić rozszerzenie lub cokolwiek co pozwoli na pobranie folderu zakładek i umożliwi opcje "Otwórz losową zakładkę" tak jak na screenie

Lub który pozwoli mi, że po kliknięciu tego przycisku po którym się najeżdża i zakładki się przewijają w dół odrazu przejdzie na sam koniec listy:

W czym mogę to napisac? I czy w ogóle ingerowanie w zakładki chrome jest możliwe lub czy taka opcja juz istnieje?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 7 grudnia 2016 przez Codexter Użytkownik (990 p.)
wybrane 8 grudnia 2016 przez BlvckFox
 
Najlepsza

Witaj,

w pracy właśnie zacząłem pisać rozszerzenie do Google Chrome w Visual Studio. Zanim się za to zabrałem znalazłem plugin do Visual Studio, który działa jak przykładowy, działający projekt-templatka, którą możesz edytować.

Tutaj link do Visual Studio Chrome Extension TemplateChrome Template do Visual Studio

A tutaj jest link do kanału na YouTube z tutorialemYouTube tutorial

Jutro jak będę w pracy, to dorzucę więcej informacji, które z pewnością Ci się przydadzą.


Generalnie większość piszesz w JavaScript / JQuery, przyda Ci się też HTML + CSS. Jeśli wcześniej nie robiłeś nic w JS, JQuery, to polecam przejść jakieś tutoriale, bo bez tego jest ciężko...

EDIT: poniżej zamieszcza wspomniane materiały, które do tej pory mi się przydały:

Pozdrawiam,

Michał

 

 

komentarz 8 grudnia 2016 przez BlvckFox Gaduła (4,240 p.)
Dzięki wielkie, myślałem, że już nikt nie odpowie na to pytanie. Z HTML,CSS,JS i jQuery jestem na codzień więc bez problemu dam sobię radę :)
komentarz 8 grudnia 2016 przez Codexter Użytkownik (990 p.)
Super, że mogłem pomóc :) Ja jestem zielony w tym, ale idę pod prąd cały czas. Czy mogę mieć takie nieśmiałe pytanie i jak potrzebowałbym pomocy z moim rozszerzeniem, to mogę liczyć na Twoją pomoc?

 

Dodałem Cię do ulubionych użytkowników na forum - tak na przyszłość :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 261 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 206 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2016 w JavaScript przez Majkel Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 233 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2019 w JavaScript przez mknnn221 Początkujący (460 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...