• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nowy Polonez 2015 - Wasze zdanie? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
+1 głos
3,878 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2015 w Nasze projekty przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)

Na sam początek- dlaczego nie ma znaczka FSO a jest nazwa 'polonez'.
Otóż FSO Pomorze, nie wyraziło chęci na współpracę, argumentując to: "brakiem zainteresowania na chwilę obecną", ponieważ aktualnie współpracują z zagranicznym koncernem samochodowym. Oświadczyli również, że zakazują publikowania naszych prac pod ich logiem jak i samą nazwą. A więc zmieniliśmy, a sama nazwa "Nowy Polonez 2015", jest jedynie metaforycznym nawiązaniem do legendy polskich szos- FSO Polonez- taka tam informacja, jakby komuś przyszło do głowy pisanie "dlaczego nie FSO" itd..


 

Cześć! Chciałem Wam przedstawić projekt, którego jestem współorganizatorem a zwie się on: Nowy Polonez 2015

 

Wiele osób z samego początku wali teksty typu: "to się nie uda", "nie ma racji bytu", "ale gówno, podobne do tego czy tamtego"- szczerze, to fani (których mamy na chwilę obecną ponad 33tysiące) wymienili wszystkie możliwe modele, do których podobny jest nasz projekt- rozumiemy to, bo każdego auto jest podobne do drugiego z tej czy drugiej perspektywy.

Nasz fanpage na facebooku:
fb.com/polonez2015


Chciałem poznać Waszą opinię oraz zapytać dwie ważne rzeczy/pytania na które Wy bedziecie znali odpowiedź bardzo jasno:

  1. Jak sukcesywnie wypromować projekt przy minimalnym nakładzie pieniężnym (niestety sponsora nie mamy),
  2. W jaki sposób zbudować nową stronę- Wasze propozycje, poprzednia była troszeczkę nie 'halo', więc na razie trwają prace koncepcyjne nad stroną ( www.polonez2015.pl ).

Tutaj przedstawiam zrzut z druku 3D naszego pierwszego modelu przez firmę Modify3D z Warszawy.

Już 23 maja spotkamy się z fanami na MOTO EXPO w Krakowie- na targach, wraz z naszym modelem, materiałami promocyjnymi oraz innymi rzeczami. Poniżej jeszcze jeden- dla smaczku model.

Oczywiście nie pozostaniemy na samym modelu, małych wymiarów- ponieważ zostało mało czasu, musieliśmy się zdecydować na mniejsze gabaryty. Po ukończeniu tego- zacznie się prawdopodobnie druk w skali 1:2 lub 1:1- to zależy od tego ile uda nam się zebrać pieniążków wraz z naszymi fanami. Co do samej budowy prototypu- wrzucamy projekt na polakpotrafi.pl już w czerwcu- gdy będziemy mieć ciekawy filmik (ze scenami z targów) no i ogólnie takie tam.

Możliwe odpowiedzi:
Podoba mi się projekt! (19 głosów, 95%)
Nie podoba mi się ten projekt! (1 głos, 5%)

6 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 maja 2015 przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)
 
Najlepsza

Chciałem poznać Waszą opinię oraz zapytać dwie ważne rzeczy/pytania na które Wy bedziecie znali odpowiedź bardzo jasno:

  1. Jak sukcesywnie wypromować projekt przy minimalnym nakładzie pieniężnym (niestety sponsora nie mamy),
  2. W jaki sposób zbudować nową stronę- Wasze propozycje, poprzednia była troszeczkę nie 'halo', więc na razie trwają prace koncepcyjne nad stroną ( www.polonez2015.pl ).

nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedzi...

komentarz 14 lutego 2016 przez marcindomang Nowicjusz (100 p.)

mam nadzieje ze wam sie uda zanim was wykreci rzad lub wielka firma karzdy nazeka ale nikt nic nie robi zeby bylo lepiej powodzenia

+1 głos
odpowiedź 13 maja 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Dodaj opcję "Motoryzacja to nie moja bajkacheeky a okiem laika wygląda nieźle.

komentarz 13 maja 2015 przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)
Hej, niestety nie mogę już edytować ankiety :P dziękuje za opinie.
komentarz 13 maja 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Nie interesuję się motoryzacją, ale w moim sercu pierwsze miejsce mają stare Jaguary smiley

komentarz 13 maja 2015 przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)
A czy da się sprawdzić kto dał łapkę w dół? Zarówno w ankiecie jak i w ogólnym temacie, bo takie osoby są- no ale brak komentarza- dlaczego :P
komentarz 13 maja 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Nie. Żeby nie było handlu "on mi ja jemu", "tego nie lubie" xD
komentarz 13 maja 2015 przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)
To znaczy? Chyba tutaj bardziej inteligentny elektorat Pana Zelenta przebywa niż taka skrajna głupota by się odwdzięczać za plusiki i minusiki :P
komentarz 13 maja 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Ludzie są różni smiley

+1 głos
odpowiedź 13 maja 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Nie no Panowie, ślicznie, pięknie! Najbardziej to logo mi się podoba! :D
komentarz 13 maja 2015 przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)
O Hubcio :D

To jest nasz oficjalny grafik Panowie i Panie :D
+1 głos
odpowiedź 14 maja 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
5 drzwiówkę zróbcie! Wożenie dziewczyn w 3 drzwiówce to katorga z tym wsiadaniem między fotelami :P
0 głosów
odpowiedź 14 maja 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Projekt fajny. Z ciekawości, jakie są koszta druku 1:2 i 1:1?
komentarz 14 maja 2015 przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)
Szczerze? Nie jest to drogie- stać by każdego przeciętnego kowalskiego z jego pensją :P

W chinach budują domy metodą druku 3D w cenie 5tysięcy dolarów za sztuke :D

 

//oczywiście, u nas dochodzi szpachlowanie, modelowanie, lakierowanie, detale itd, bo to jednak model no i elementy 'inne' takie jak lustra na lampy etc
komentarz 14 maja 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
A jak to ma się to wytrzmałości i odpowiedników produkowanych w fabrykach? nie wiem czmeu ale mam jakieś wrażenie, że wieksze rzeczy drukowane w 3d to takie zabawki które się rozpadną w rękach. Choć wynika to pewnie z mojej niewiedzy :)
komentarz 14 maja 2015 przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)
Wiesz co? To zależy od materiału, który używa się do druku. Podrzuciłbym ci kilka artykułów ale nie mam teraz możliwości ich wyszukania- weź wygugluj "chiny domy z druku 3d".
komentarz 14 maja 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Jeżeli w takim tempie będzie się to rozwijało to za kilka lat budowlańcy  będą musieli się przebranżować :)
komentarz 14 maja 2015 przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)
Hahah :D słuszne stwierdzenie!

ale pytanie czy te domy są zdrowe, czy nie wywołują alergi, czy są trwałe- choć wiadomo abs trwały jest itd.
komentarz 14 maja 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Niech wyjdzie jeden dobry egemplarz potwierdzony przez różne testy i za chwilę ruszy masowa produkcja ulepszonych :)
0 głosów
odpowiedź 21 maja 2015 przez Strategiusz Dyskutant (9,220 p.)
Co to ma wspólnego z Polonezem? Nazwa to tylko taki chwyt marketingowy?

Podobne pytania

+2 głosów
6 odpowiedzi 505 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 255 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 794 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...