• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Informatyka programowanie pomoc

Object Storage Arubacloud
0 głosów
571 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2016 w Matematyka, fizyka, logika przez Michał Żmijewski Nowicjusz (120 p.)

Witam potrzebuje pomocy w narysowaniu schematu na zajęcia z informatyki. Niestety nie jestem biegły w tym temacie i sprawia mi to nie lada kłopot myślę że pomożecie ;)

komentarz 29 listopada 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Pokaż co już masz? Z czym masz problem konkretnie? Czego nie wiesz?

Czy może chciałbyś gotowe rozwiązanie?
komentarz 29 listopada 2016 przez Michał Żmijewski Nowicjusz (120 p.)
Problem jest w tym że nie miałem z informatyką wgl do czynienia i jest to dla mnie czarna magia. Rozwiązanie byłoby wspaniałą opcją
1
komentarz 29 listopada 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Widzisz, to z naszej strony problem jest w tym, że na forum zgodnie z regulaminem punkt II.2.G. obowiązuje zakaz proszenia o gotowce, a Twoje pytanie ewidentnie wygląda na prośbę o gotowca, gdyż zawiera tylko zdjęcie zadania i nie widać żadnego wkładu własnego. Sam zakaz nie jest na złość, wprowadzony został tylko przez masę próśb takich jak Twoje, a forum ma służyć wspólnej nauce i pogłębianiu wiedzy, a nie rozwiązywaniu zadań za innych.
3
komentarz 29 listopada 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Mogłeś nie zostawiać tego na ostatni dzień tylko wcześniej skorzystać z książki. ( ͡° ͜ʖ ͡° )
2
komentarz 29 listopada 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ciekawe w takim razie co wy robicie na tych studiach, że nie wiecie jak zrobić zadanie? :D

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 29 listopada 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Mały offtop. W szkołach uczą liczyć dziwne rzeczy a najważniejsze pytanie jest - czy coś takiego kiedykolwiek wykorzystamy w praktyce? Jest tu ktoś kto w pracy robi takie rzeczy ? Nie chce im się wymyślać ciekawych zadań, życiowych! Ot co :)
komentarz 29 listopada 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Gdzieś to widziałem i przypomniało się.

Minęło tyle lat,a ja wciąż czekam kiedy przyda mi się sinus i cosinus ;)
1
komentarz 29 listopada 2016 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Może jeszcze kiedyś będziesz stawiać płot na trójkątnej działce i nie będziesz znać jej wymiarów wszystkich :D
komentarz 15 grudnia 2016 przez programmero Bywalec (2,420 p.)
Tego typu zagadnienia wykorzystywane są przez naukowców i inżynierów w dosyć specjalistycznych dziedzinach więc jeśli nie interesuje cię bycie typowym jajogłowym to faktycznie nie przyda ci się to w normalnej pracy.
0 głosów
odpowiedź 29 listopada 2016 przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
Może zajrzyj do książki : )

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 649 wizyt
pytanie zadane 7 października 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez SensejChmiel Nowicjusz (180 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 1,230 wizyt

92,543 zapytań

141,387 odpowiedzi

319,502 komentarzy

61,930 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...