• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomysł na aplikację w Javie na Androida w ramach przedmiotu "Algorytmy i struktury danych".

Object Storage Arubacloud
0 głosów
819 wizyt
pytanie zadane 28 listopada 2016 w Nasze projekty przez Vim Nowicjusz (240 p.)

Witam,

prowadzący przedmiotu Algorytmy i Struktury Danych w ramach projektu indywidualnego zezwolił nam na samodzielny dobór tematyki. Projekt musi jednak wykorzystywać algorytmy lub struktury danych. Chciałbym w niedalekiej przyszłości zacząć pisać aplikacje (lub gry) na androida, więc pomyślałem, że może być to dobra okazja do wdrożenia się. Niestety nie programowałem jeszcze żadnej aplikacji na ten system i ciężko jest mi się określić z doborem odpowiedniego tematu projektu. Jeśli chodzi zaś o moją znajomość Javy, to jak dotąd robiłem tylko uczelniane projekty. Projekt ma być na 3 / 4 tygodnie.

Z góry dziękuję za propozycje.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 listopada 2016 przez ribeiro Stary wyjadacz (11,440 p.)
Początek z Android Studio sam w sobie może być zajmujący czas, więc można pomyśleć o czymś bardzo prostym. Projekty na taki przedmiot to często implementacje podstawowych struktur danych. Może implementacja zwykłego stosu, z dwoma przyciskami z jakimś textFieldem dla push() i pop(), a jak Ci dobrze pójdzie to i aktualna wizualizacja struktury obok przycisku?

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 576 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 225 wizyt

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...