• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca Front End Developer

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
543 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2016 w HTML i CSS przez Sonys1234 Nowicjusz (130 p.)
Witam, odbyłem w tym roku 2 staże jako Front End. Na pierwszym nauczyłem się  html,css,sass,bootstrap podstawy js i jquery, przy czym dodam że jestem bardzo zadowolony z tego co wyniosłem w przeciągu 3 miesięcy. A na drugim nauczyłem się przez całe 2 miesiące jedynie podstaw gita, obsługę gulpa i podszlifowałem css. Z tego drugiego nie jestem zadowolony, bo miał trwać 3 miesiące + firma posiadała własny CMS, więc niestety mało wiedzy wyniosłem i nie zatrudnili mnie z powodu kilku pomyłek. Przy czym dodam, że za oba staże dostawałem jedynie 600 zł/mies. Nie wiem co teraz zrobić, czy iść na trzeci staż, czy bardziej starać się o umowę o pracę ? Nawet nie wiem jaką kwotę mógłbym sobie za te umiejętności policzyć ?
1
komentarz 27 listopada 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
IMO zrób parę projektów, które umieścisz w swoim portofolio. W ten sposób w CV będziesz mieć nie tylko wpisane doświadczenie ze staży, ale i realne projekty, które lepiej zobrazują Twoje umiejętności i zdobyte doświadczenie. Wyślij takie CV (najlepiej z linkami do portfolio na GitHub) do kilku-kilkunastu firm i czekaj na odzew.

Dopóki nie pokażesz kodu, czyli jakichś konkretnych projektów stron/aplikacji, to tak na słowo trudno stwierdzić co umiesz, no i nie masz na to przysłowiowych dowodów. Gdy zrobisz portfolio, będzie widać jak i co potrafisz napisać.
komentarz 27 listopada 2016 przez morlok8 Użytkownik (790 p.)
Wykonaj czynności o których mówi Krzycho92 i staraj się o prace dla Juniora. Tylko wykaż się swoją wartością nie tylko 5 miesiącami doświadczenia w CV, a realnymi projektami które zrealizowałeś.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

–1 głos
2 odpowiedzi 1,970 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,372 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,124 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2017 w JavaScript przez Rayden Użytkownik (610 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...