• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[QT][C++][Android] brak wersji Qt dla architektury 4

Object Storage Arubacloud
0 głosów
395 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2016 w C i C++ przez niezalogowany

Witam :)

Mam taki kwiatek i nie wiem co mam zrobić. Rok temu zainstalowałem pierwszy raz QT Creatora na OS X 10.11.6. Niedawno musiałem odinstalować ze względu na porządki (odinstalowana Java i przeniesiona kopia Qt creatora na pendrive) i jak ponownie zainstalowałem to miałem to samo, ale 5 zamiast 4. NIe rozwiązałem tego problemu bo chciałem sprawdzić czy mimo tego ostrzeżenia może pójdzie. Zrobiłem więc nowy projekt i uruchomiłem go. Okazało się, że licencja wygasła .... Dziwne dla mnie bo zainstalowałem wersje open-source. No cóż. Zainstalowałem od nowa przez instalator online. Dodałem jeszcze ścieżkę do jdk, a ndk automatycznie zauważyło. Jak się domyślam to chodzi o wersje qmake. Jak można ją zaaktualizować do wyższej wersji? 

Mam też inny problem. Jak widać są też ostrzeżenia w "Zestawy narzędzi" U wszystkich jest komunikat Brak ustawionego debbugera, a przy 2 i 3 Brak ustawionego urządzenia. Nie został mi wykryty debbuger i nie wiem jak go ustawić. Proszę o pomoc.

komentarz 27 listopada 2016 przez niezalogowany
edycja 27 listopada 2016

EDIT: wystarczyło ponownie uruchomić Qt Creatora i już wykryło. Na wszelki wypadek zrobiłem klona. Teraz został qmake i ostrzeżenia przy iOS.

komentarz 27 listopada 2016 przez niezalogowany
Zamknij temat z dopiskiem, że rozwiązany
komentarz 27 listopada 2016 przez niezalogowany
Nie jest rozwiązany. 1 z 3 problemów rozwiązałem i zostały jeszcze 2: qmake i ostrzeżenia.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 367 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 177 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2018 w C i C++ przez Jopinho Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 561 wizyt
pytanie zadane 17 listopada 2016 w C i C++ przez Knayder Nałogowiec (37,640 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,547 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...