• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie mogę odpalić serwera z włączonym cyberghostem.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
241 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Lethe Nowicjusz (170 p.)

Gram od pewnego czasu na pewnym serwerze minecraft. Jednak bardzo zależy mi na ukryciu IP. Do tego celu używam programu cyberghost. IP ukrywa on dobrze jeśli chodzi o zwykłą przeglądarkę internetową, ale gry próbuję wejść na serwer wyskakuje mi takie coś:

Wiek ktoś może co z tym zrobić?

 

Z góry przepraszam jeżeli wrzuciłam w złą kategorię, ale nie pasowało mi to do niczego.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 26 listopada 2016 przez niezalogowany
Gdy dodajesz komunikat błędu to niech będzie w wersji tekstowej, ale chociaż podawaj link do zdjęcia.

Możliwe że wtedy połączenie działa za wolno stąd timeout
komentarz 26 listopada 2016 przez niezalogowany

Możesz sprawdzić jak długo musisz czekać na odpowiedź programem ping w konsoli (Win: [Ctrl]+[R] Wpisz: cmd)

> ping ip_serwera

 

komentarz 26 listopada 2016 przez Lethe Nowicjusz (170 p.)
A jeśli to jest inny launcher, bo używam SKlaunchera? To jak to sprwdzić?
komentarz 26 listopada 2016 przez niezalogowany
Myślę, że gdyby był winny modyfikowany launcher to dostałbyś odpowiednim errorem, a tutaj masz timeout. Możliwe też że przez cyberghost niektóre porty są blokowane
komentarz 26 listopada 2016 przez Lethe Nowicjusz (170 p.)
A znasz może inne programy, które dobrze zablokują IP?
komentarz 26 listopada 2016 przez niezalogowany
Blokować IP? Nie da się blokować IP, chyba że chcesz pozbyć się możliwości komunikacji przez sieć :P
komentarz 26 listopada 2016 przez Lethe Nowicjusz (170 p.)
Miałam na myśli szyfrować tylko, że mój kochany telefon nie zna takiego wyrazu i autokorekta poprawła na blokować
komentarz 26 listopada 2016 przez niezalogowany
Ale którą część chcesz szyfrować? Musisz podać adres docelowy i swój bo na tej podstawie będą odysłane do Ciebie pakiety, możesz skorzystać z VPN / Proxy, aby utrudnić śledzenie ruchu sieciowego, tzn serwer rozmawia z pośrednikiem
komentarz 27 listopada 2016 przez Lethe Nowicjusz (170 p.)
edycja 27 listopada 2016 przez Lethe
To jest dość skomplikowana sprawa. Mój "kochany" braciszek parę lat temu grał na tym serwerze i zgarnął bana na IP. Wtedy mnie to nie obchodziło, bo nie interesowały mnie tego typu gry, ale teraz jakoś mnie na to wzięło. Co prawda pisałam do administracji, ale nie dziwię im się, że mi nie uwierzyli. Bardzo mi zależy na tej grze i szukam sposobu, aby obejść bana.

Doradziłby mi ktoś co zrobić w tej sprawie?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 284 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 353 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Aleksander Luby Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 232 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,562 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...