• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Losowy temat na strone

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
453 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2016 w Nasze projekty przez Mr.Kebab Użytkownik (700 p.)
Nie wiem czy można zadawać takie pytania i czy nie jest to gałgaństwo ale czy mógłby mi ktoś zadać do zrobienia jakąś stronę o wybranym temacie żebym się sprawdził tak po prostu zawsze wole jak ktoś daje mi jakieś konkretne rzeczy do zrobienia typu strona musi zawierać to:

-bla

-bla

I wtedy od razu można ruszyć do działania wiem że lepiej jest wymyślać swoje strony itd. ale ja tylko chce aby ktoś dał mi jakieś losowe zadanie do zrobienia podobne do takiego "zbioru zadań" (Moja wiedza nie wykracza poza odcinki Pana MZ)

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 24 listopada 2016 przez ribeiro Stary wyjadacz (11,440 p.)
wybrane 25 listopada 2016 przez Mr.Kebab
 
Najlepsza
Niezależnie od tego czy jesteś katolikiem czy nie wejdź na stronę swojej parafii i postaraj się stworzyć lepszą:)
komentarz 24 listopada 2016 przez Mr.Kebab Użytkownik (700 p.)

xD Brzmi na OK Dzięki za pomysł.laugh

 

2
komentarz 25 listopada 2016 przez Mr.Kebab Użytkownik (700 p.)

Cóż chciałem powiedzieć że ten temat z poprawą strony kościoła to był pomysł w dziesiątkę ksiądz się ucieszy ja mam zajęcie a ludziom nie będą krwawić oczy i strona może będzie w końcu aktualna Jeszcze raz dzięki za pomysł yes

http://www.sw-szymon.pl/index.php

 

+3 głosów
odpowiedź 24 listopada 2016 przez Comandeer Guru (599,730 p.)

Zrób redesign comandeer.pl. Haczyk polega na tym, że kodu HTML nie możesz ruszyć, a całość musi spełniać normy WCAG w stosunku do kontrastu (WAVE Ci pomoże).

+1 głos
odpowiedź 24 listopada 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
edycja 24 listopada 2016 przez HaKIM

Zrób czysty layout wyszukiwarki.

Coś jak:

https://drive.google.com/file/d/0B23M7yYBAcdHUXlZbml5U0hhOUE/view?usp=sharing

Odcienie fioletowe - W ten deseń: http://kraken-php.com/

Strona musi być responsywna i mieścić się w max 100vh urządzenia.

Dodatkowo, w wybranym przez Ciebie miejscu ma znajdować się motywujący cytat.

Nazwę wyszukiwarki zostawiam Tobie.

Tło: Białe.

Opcjonalnie:

  1. Tło obrazkowe (Wyślij obie wersje (Z białym tłem i obrazkowym), gdybyś zdecydował się na obrazek)).
  2. Opis dlaczego tak a nie inaczej.
  3. Menu strony (Nie zwracające na siebie uwagi).
  4. Stopka strony (Nie zwracające na siebie uwagi).
komentarz 24 listopada 2016 przez Mr.Kebab Użytkownik (700 p.)
Dzięki wam będę miał zajęcie na całkiem spory kawałek czasu. Bardzo dziękuje

Podobne pytania

+2 głosów
3 odpowiedzi 519 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2017 w HTML i CSS przez hubi Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 330 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2016 w Sieci komputerowe, internet przez kamiltorrent Nowicjusz (120 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...