• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Używanie API twitch do stworzenia aplikacji

Object Storage Arubacloud
0 głosów
328 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2016 w JavaScript przez korake Nowicjusz (200 p.)
Witam, myślałem ostatnio o stworzeniu aplikacji internetowej do głosowań z użyciem API twitch. I tutaj rodzi się moje pytanie w jaki sposób mogę użyć api aby pobrać dane w postaci nicku oraz by użytkownik mógł się zalogować po przez twitch.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 listopada 2016 przez niezalogowany
A czemu nie przeczytałeś ani dokumentacji API, ani tutoriala? Przecież tam wszystko jest napisane: https://dev.twitch.tv/docs/authentication
komentarz 22 listopada 2016 przez korake Nowicjusz (200 p.)
No tak, nie wspomniałem o jednej rzeczy. Trochę słabo mi z angielskim :/
komentarz 22 listopada 2016 przez fanpajny Obywatel (1,610 p.)

Tłumacz tekstu od ponsa, nie wiem czy dobrze działa, bo nie korzystam, ale słownik od ponsa jest świetny, także tłumacz też powinien śmigać

komentarz 22 listopada 2016 przez niezalogowany
To chyba nie sądzisz że ktoś przetłumaczy ci docsy Twitcha? Jeżeli słabo znasz angielski to wspieraj się tłumaczem od Google'a
3
komentarz 23 listopada 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
A nikt nie wpadł na to że warto go posłać do szkolnej deski żeby nauczył się angielskiego chociaż w samym "rozumieniu" zamiast próbować coś czego i tak nie zrobi bez znajomości tego języka?

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 448 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2023 w Systemy operacyjne, programy przez Taddzi0 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 295 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 259 wizyt
pytanie zadane 17 września 2017 w C# przez k1ran Nowicjusz (120 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...